Facebook Google+ Twitter

Dour zaprasza na Smashing Pumpkins i inne przyjemności

Belgijski festiwal, o którym już kiedyś wspominałam, znowu szykuje doskonały line up dla swoich fanów: zabłysnęli Smashing Pumpkins, i dodali do tego kilka innych, elektronicznych występów. Wszystko w superlidze.

 / Fot. spFestiwal w małej miejscowości Dour w Belgii obrósł już legendami: atmosfera, rozmiary, ilość gości, zapraszane zespoły. Zawsze wyróżniają się czymś w porównaniu z klasyczną europejską ofertą - rok temu gościli Kyuss, którzy nie grali wówczas zbyt wielu koncertów na kontynencie, a w tym roku zachwycają Smashing Pumpkins. Kto nie widział, ma teraz szansę - lata świetności mają już być może za sobą, ale to wciąż niekwestionowana legenda i przełomowa rzecz dla współczesnego grania. Billy Corgan na żywo, trudno sobie takiej przyjemności poskąpić. Jest z resztą obietnica, że nie tylko nowa płyta "Ocean", ale i trochę żelaznych pozycji pojawi się na tym występie.
 / Fot. amonRockowa reprezentacja już teraz jest imponująca - dla fanów elektroniki natomiast przygotowano inną milową rzecz w gatunku, czyli DJ Set Amona Tobina, tym razem jednak prezentującego dokonania własne pod pseudonimem Two Fingers (drugim palcem składu jest Joe "Doubleclick" Chapman) - jeśli tylko dotrzymają kroku solowym występom Amona, w co trudno wątpić, będzie to nie lada dźwiękowa i wizualna rewelacja.

Komu nie dość, zobaczy jeszcze cztery godziny rzetelnego grania w wydaniu jednej z dubstepowej sensacji - Screama, który tutaj zagra w towarzystwie Sierżanta Pokesa, a także Andy'ego C, ważnej postaci dla świata drum and bass, oraz Nu:Logic z MC Wrec czy Drumsound i Bassline Smith razem.


A jubileuszowa, 25 edycja Dour Festivalu w Belgii już niebawem - między 18 a 21 lipca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.