Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14057 miejsce

Dowiedz się, jak zostać sławnym muzykiem

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-04-20 22:49

Trwa druga edycja akcji "Z garażu na scenę". Kurier Lubelski i Radio Centrum przy współpracy z wydawnictwem Electrum i MJ Studio poszukują zdolnych muzyków z całego kraju. Co można wygrać? Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Do kiedy można się zgłaszać? Jak wpaść na pomysł genialnej piosenki? Większość odpowiedzi poniżej.

 / Fot. Małgorzata Genca/PolskapresseZasady konkursu są proste jak instrukcja obsługi akceleratora cząstek.

Organizatorzy zobowiązują się wydać płytę, na której znajdą się nagrania zwycięskiego artysty/zespołu i trzech pozostałych, wybranych przez Czytelników i Słuchaczy drogą sms-owego głosowania. Oprócz tego najlepszy zespół/solista zarejestruje swój materiał w profesjonalnym studiu MJ Studio, zagra przed Renatą Przemyk i zdobędzie rozgłos medialny.

Co muszą zrobić muzycy? Przede wszystkim skomponować dobry utwór (lub utwory) i przesłać je na adres mailowy: garaz@kurierlubelski.pl lub radio@centrum.fm. W tytule maila koniecznie należy podać: "Z garażu na scenę"!. Dodatkowe info: zdjęcia, biografia, linki do filmików na YouTube mile wdziane. Uwaga: utwór powinien być nagrany w formacie mp3/ogg/flac. Prosimy o nie nadsyłanie plików muzycznych większych niż 6 MB.

Zgłoszenia przyjmujemy do najbliższego piątku 23 kwietnia.


Następnie, czyli od 26.04.2009 do 10.05.2010 będzie można głosować na wybrane propozycje sms-ami. Piosenki i info o kandydatach zamieszczamy na stronach internetowych Kuriera Lubelskiego i Radia Centrum.

W końcu jurorzy (wśród nich Michał Wiraszko z zespołu Muchy, redaktorzy Radia Centrum i Kuriera Lubelskiego, przedstawiciele wydawnictwa Electrum i studia MJ) po kłótniach i bójkach wybiorą najlepszego, ich zdaniem, kandydata.

Ogłoszenie wyników nastąpi 14.05.2010 na łamach Kuriera Lubelskiego i na antenie Radia Centrum. Zwycięzcy zapłaczą ze szczęścia, przegrani z rozpaczy, organizatorzy nie zapłaczą - twardzi są.

Regulamin umieściliśmy w zakładce Pliki i na stronie www.centrum.fm.

A co do skomponowania tej genialnej piosenki, to rzecz jest prosta: trzeba ćwiczyć, wstawać rano, dobrze się odżywiać i mieć na nazwisko Lennon, tudzież McCartney.


ZOBACZ KTO SIĘ JUŻ ZGŁOSIŁ:
http://www.kurierlubelski.pl/zgarazunascene/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.