Facebook Google+ Twitter

Dowiedz się więcej o zdrowiu – Stowarzyszenie Manko

Stowarzyszenie Manko wydawca magazynu "Głos Seniora" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "UTW/klub seniora promujący zdrowie". Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada.

W związku z coraz większym znaczeniem zdrowia wśród seniorów, Stowarzyszenie Manko, wydawca ogólnopolskiego magazynu „Głos Seniora” organizuje konkurs „Uniwersytet Trzeciego Wieku/Klub Seniora promujący zdrowie”. Do konkursu zgłosić mogą się przedstawiciele UTW oraz Kluby Seniora z całej Polski, które przygotują wydarzenie lub prelekcje promujące zdrowie.
Zgłoszenia biorące udział w konkursie będą ważne tylko w przypadku wypełnienia formularza znajdującego się na stronie www.glosseniora.pl oraz przesłanie relacji z wydarzenia w ramach weryfikacji Spośród uczestników zostanie wybranych 10 laureatów. Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada.
W ramach projektu przygotowany został poradnik z wykładami dotyczącymi problematyki eliminacji czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych wśród osób starszych. Pomogę one w promowaniu zdrowego trybu życia wśród słuchaczy UTW i Klubów Seniora, jak i edukacji osób starszych.
29 listopada w ramach „Małopolskiego Dnia Seniora” odbędzie się Gala Finałowa, podczas której wręczone zostaną atrakcyjne nagrody, statuetki oraz certyfikaty dla zwycięzców. „Małopolskie Dzień Seniora” odbędzie się w Pałacu Spiskim (Rynek Główny 34) w siedzibie Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla. W trakcie trwania wydarzenia zaplanowane są również targi zdrowia oraz otwarte wykłady, które prowadzone będą przez ekspertów danych dziedzin.

Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać na adres zdrowie@manko.pl lub na adres Stowarzyszenia MANKO (al. J. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków). Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.glosseniora.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

/W związku z coraz większym znaczeniem zdrowia wśród seniorów.../

Ciekawe. To "znaczenie zdrowia" wśród seniorów dla samych seniorów się zmienia?
Ktoś kiedyś nie chciał być zdrowy? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inicjatywa warta rozpropagowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.