Facebook Google+ Twitter

Dożywocie dla mordercy 21-letniej Polki

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-02 21:32

Sąd okręgowy w Liverpoolu skazał na dożywocie 27-letniego właściciela warsztatu samochodowego, który brutalnie zamordował 21-letnią Polkę.


Mężczyzna kilkanaście razy pchnął ją nożem, a ponieważ kobieta jeszcze żyła - polał ją benzyną, podpalił dla zatarcia śladów i uciekł. Mimo poparzeń dziewczyna zdołała przeczołgać się 150 metrów do najbliższego domu, zastukać w drzwi i zanim zmarła - podała nazwisko zabójcy.

Polka była dziewczyną mordercy i przez rok mieszkali razem. Potem jednak Anglik postanowił wrócić do żony oraz dwojga dzieci i wyrzucił ją z domu. Doszło do sporów, które miało zażegnać spotkanie. Umówili się w samochodowym warsztacie mordercy. Polka przyszła, ale już po pierwszych słowach Anglik obezwładnił ją, wrzucił do samochodu dostawczego, włączył alarm i zostawił na 4 godziny zamkniętą. Później wywiózł za miasto i tam bestialsko zamordował, po czym odjechał z miejsca zbrodni.

Wydając wyrok sędzia podkreślił, że morderca działał ze szczególną brutalnością. Dlatego będzie mógł wystąpić o przedterminowe zwolnienie z więzienia dopiero po 25 latach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.