Facebook Google+ Twitter

Dr House: pijcie polską wódkę. Rosyjska nadaje się do czyszczenia piekarnika

Hugh Laurie, aktor znany przede wszystkim z roli dr House'a, napisał na Twitterze, że poleca polską wódkę. Stwierdził, że rosyjska nadaje się wyłącznie "do czyszczenia piekarnika".

 / Fot. ScreenWpis Hugh Lauriego może być odpowiedzią na słowa Władimira Putina, który stwierdził, że homoseksualiści mogą przyjechać do Soczi pod warunkiem, że zostawią dzieci w spokoju. Aktora bardzo oburzyło takie stanowisko.

"Bojkotowałbym rosyjskie produkty, gdyby przyszła mi na myśl choć jedna rzecz, którą robią poza wpędzaniem reszty świata w depresję" - napisał na Twitterze. Internauci odpowiedzieli mu, że przecież Rosjanie znani są z produkcji dobrej wódki. Aktor to skwitował następującym stwierdzeniem: "W porządku, rosyjska wódka jest dobra jeśli chcecie czyścić piekarnik. Od teraz pić musicie polską wódkę".

Słowa aktora skomentowali już Polacy. "Pierwsze zwycięstwo nad Putinem: Hugh Laurie, aktor grający Dr House'a, chwali polską wódkę. "Rosyjska nadaje się do mycia piekarnika" - napisał na Twitterze Sławomir Majman.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.