Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19366 miejsce

Dr House przyjedzie do Polski z koncertami! Zagra w Poznaniu i Szczecinie

Hugh Laurie, aktor i muzyk znany głównie z serialu "Dr House", zagra w Polsce dwa koncerty. Pojawi się 27 lipca w Poznaniu i 29 lipca w Szczecinie. Zapowiedziane występy są częścią międzynarodowej trasy koncertowej.

Dr House już w lipcu w Polsce! / Fot. By jmb1977 at Flickr (http://flickr.com/photos/jmb1977/9678462/) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsSzerszej publiczności dał się poznać jako Dr House, lecz Hugh Laurie nie jest jedynie aktorem, a człowiekiem o wielu twarzach. Jest także pisarzem, producentem, muzykiem i kompozytorem.

Do Polski przyjedzie w ramach międzynarodowej trasy koncertowej. Zagra w Poznaniu (27 lipca) i w Szczecinie (29 lipca). To nie pierwszy występ aktora w Polsce. W Warszawie można go było słuchać 6 czerwca 2013 roku w Sali Kongresowej przy okazji promocji płyty "Didn't It Rain".

Jego debiutancki krążek "Let Them Talk", zawierający 15 utworów, pojawił się w 2011 roku. Płyta rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie, dzięki czemu w kilku krajach pokryła się platyną i złotem. Drugi album "Didin't It Rain" ukazał się 6 maja 2013 r.

Niezapomniany Dr House


Hugh Laurie jako Dr House zdobył ogromną popularność. Za tę rolę otrzymał dwukrotnie (w latach 2006 i 2007) Złote Globy, a także 6 nominacji do Emmy. Oprócz słynnego serialu, aktor wystąpił także w takich produkcjach jak „101 Dalmatyńczyków” „Człowiek w Żelaznej Masce” czy „The Oranges”. Na ekranie telewizyjnym pokazał się w „Jeeves and Wooster”, „Saturday Live” i „A Bit of Fry and Laurie”.

Aktor jest również autorem bestsellerowej powieści "Sprzedawca broni".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.