Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2075 miejsce

Dr Władysław Rybicki

Kolejne sensacyjne odkrycie polskiego lekarza – zagadka raka rozwiązana! Technologie VIP Adaptacji (VIP Dostrojenia) szansą na jego pokonanie!

VIP metoda eliminacji raka i innych nowotworów – czy jednak ludzkość i jej elity do niej dorośli?

Soda VIP Adaptation K-1 i cukier VIP Adaptation jako pogromcy raka i innych nowotworów!

Czy powiedzie się kolejna próba wyciszenia i wypaczenia informacji o kolejnych odkryciach dra Rybickiego? Tym bardziej, że są one rezultatem tego samego przełomowego w skali światowej odkrycia dokonanego przez dra R. w 2006 r., a które próbowano wyciszyć (od 2007 r.) drogą najazdów i dziennikarskiej dezinformacji (chodzi tu o asymetryzację istotnych dla życia i zdrowia substancji patrz wykład prof. Makarowa)

Czyżby 10-tą rocznicę „najazdów” na Centra Medyczne dr. Rybickiego i w Polsce i w Hiszpanii zaplanowano uczcić w podobny sposób?
- Przygotowano bardziej niż widoczne?
Inwazja na pełnych obrotach!
Gmina Rybno w oczekiwaniu!
A jakie będą tym razem losowe konsekwencje dla elit, urzędników, dziennikarzy, funkcjonariuszy i innych ludzi, którzy staną na drodze dostępu do tych Kosmicznych Technologii chorym ludziom?
Zgodnie z Kosmicznymi Prawami VIP (tj. Prawami Czasu i Przestrzeni – Vremia i Prostranstwo z j. ros.) a zwłaszcza z Prawem Rezonansu i Prawem Przyczyny i Skutku sami znajdą się w sytuacji tych chorych ludzi!
W swojej książce pt. VIP Dostrojenie, czyli …” napisanej w 2008 r. na str. 56 dr Rybicki pisze:
„Do tej pory pozwalano ludzkości i lokalnemu piv na badane słabości Praw VIP – teraz pozwoli się na badanie siły Praw VIP! „

Obserwujmy!

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Rybicki dr


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Autorka tekstu napisała :

„Czy powiedzie się kolejna próba wyciszenia i wypaczenia informacji o kolejnych odkryciach dra Rybickiego? Tym bardziej, że są one rezultatem tego samego przełomowego w skali światowej odkrycia dokonanego przez dra R. w 2006 r., a które próbowano wyciszyć (od 2007 r.) drogą najazdów i dziennikarskiej dezinformacji (chodzi tu o asymetryzację istotnych dla życia i zdrowia substancji patrz wykład prof. Makarowa)”

Według mnie, próba się powodzi… i to dzięki takim dezinformacyjnym tekstom, jak ten…

Czytelnik, który pierwszy raz zetknie się z nazwiskiem doktora Rybickiego, to nic konkretnego ani zachęcającego z tego artykuliku się nie dowiaduje. W dodatku, jest przekierowywany gdzieś na wykład profesora Makarowa (bez linków?), bez wskazania gdzie i kiedy się on odbył i czego dotyczył? Czyżby to był wykład na temat odkrycia doktora Rybickiego? Przecież to o nim Autorka usiłuje pisać. W związku z tym, polecając wysłuchanie owego wykładu, aż prosi się o bliższe szczegóły, skoro to takie ważne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie już suplementują Księgę Wyjścia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale o co chodzi w tym artykule?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gmina Rybno w oczekiwaniu!
------------------------------

Jakiś dowód występowania w imieniu gminy?
Nie żebym był podejrzliwy. Jeno się martwię, ponieważ w przypadku samozwańczej akcji, zgodnie z prawem VIP - marny los!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.