Facebook Google+ Twitter

Dragon Age 2 - mroczna przygoda ze smokami

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-29 14:02

Dragon Age 2 to wyczekiwana kontynuacja gry action RPG (Role Playing Game), wydanej niecałe dwa lata temu. Czy nowa gra spełnia nadzieje osób oczekujących na drugą część przygody w mrocznym świecie Thedas?

Z racji brutalnych scen i wulgarnego języka jest to gra wyłącznie dla osób dorosłych

Uchodźca

W grze wcielimy się w postać o nazwisku Hawke. Nasz bohater może być kobietą, lub mężczyzną. To my dokonujemy wyboru. My też zdecydujemy czy Hawke zostanie potężnym magiem, sprytnym łotrzykiem, czy silnym wojownikiem. Stworzony przez nas bohater w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa razem z rodziną musi upuścić swój rodzinny dom. Schronienia poszukuje w Kirkwall, monumentalnym mieście położonym na skraju skalistego wybrzeża.

Rok 2011 a branża gier

Przejście gry zajmuje co najmniej 30 godzin. To naprawdę imponujący wynik. W tym czasie jako Hawke będziemy starać się przejść drogę od biednego emigranta do niepokonanego czempiona Kirkwall. Żeby to uczynić nieraz będziemy zmuszeni do walki, która wypełnia znaczną część gry. Na szczęście pomogą nam towarzysze. U naszego boku staną tak barwne postaci jak zakochany w kuszy krasnolud Varric, wygnana ze swojego ludu elfka Merrill, czy żądny zemsty mag cierpiący na rozdwojenie osobowości - Anders.

Więcej o grach przeczytasz zawsze na giernik.pl

To tylko kilku z niezwykle barwnego panteonu bohaterów w grze. Podczas zabawy poznamy historię i motywy działania każdego z nich. Naszymi czynami i słowami zadecydujemy jaka relacja połączy nas z bohaterami. Sami zadecydujemy czy będzie to miłość, nienawiść, przyjaźń, a może tylko przelotny romans.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.