Facebook Google+ Twitter

Dramat, masakra i kompromitacja

Patrząc na komentarze przed spotkaniem Legii z Apollonem nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy przed godziną na pustym stadionie w Warszawie. Optymizm był wylewany litrami.

Po tym spotkaniu powinniśmy zejść w bardzo szybkim tempie na ziemie. Dramat, żenada i masakra. Jeżeli kogoś cieszy gra Legii w Europejskich Pucharach powinien jak najszybciej zmienić swoje zainteresowania. Legia w chwili obecnej gra beznadziejnie. Karą jest oglądanie tego zespołu.

Żadnym sukcesem nie powinno być wygrywanie 5:1 z Widzewem. Żadnym sukcesem nie powinno być wygranie ligi. Sukcesem powinno być wyjście z grupy.

Od samego początku wiedziałem, że będzie ciężko, ale pomyślałem, że może te drugie miejsce uda się jakoś wyrwać. Dzisiaj wiem, że balonik powinien pęknąć. Legia przegrywając w tym meczu, skreśla swoje szanse na lepsze jutro.

Czy ktoś oglądał tych "pół amatorów" z Cypru?. Po czterech spotkaniach 9 punktów. To bardzo dobry wynik. Napisałem pół amatorów, bo nazywamy tak państwa z: Andory, Estonii, Finlandii, Cypru czy Malty. To wszystko wina Kazimierza Górskiego. Dzięki niemu wymagamy od tych darmozjadów nie wiadomo jakich sukcesów.

Legia jest zbyt przyzwyczajona na grę w polskiej lidze. Jesteśmy zachwyceni minimalnymi zwycięstwami czy sukcesami. Dziwnym trafem ktoś chciał na siłę uwierzyć, że dzisiaj zwyciężymy. Dzisiaj odkryłem czym się różni nasza liga od LE. Radovic w 45 minucie holował piłkę z kilka metrów, gdzie kryło go trzech zawodników. W polskiej ekstraklasie zapewne strzeliłby gola, a nikt rozpędzonego Radovica pewnie by nie krył...

Ojamma podaje do Radovica, Radovic ma na sobie trzech zawodników. W polskiej ekstraklasie nie byłoby żadnego PRESSINGU. My nie potrafimy grać atakiem pozycyjnym, bo przez kilka lat u nas to kulało, bo pieniądze były przelewane na: alkohol, złodziei i na tych skurwysynów którzy chcieli okradać polską piłkę jak najmniejszym kosztem i dlatego dopiero teraz trwa odbudowanie się T-Mobile Ekstraklasy i zapewne to potrwa kilka lat.

Zresztą o czym my tu opowiadamy. Gdyby nie Kuciak, Legii nie było w LE!. To dzięki jego pracy możemy się "cieszyć" (hahahaha!) Legią w LE. Druga sprawa. Ten kto powie, że Żyro to spory talent powinien się pierdolnąć w czoło. Chłopak nie jest już młody. Powinno się skończyć dziewicze pierdolenie. Żyro miał sporo czasu żeby nabrać doświadczenia. Zadebiutował kilka lat temu, a my nadal mówimy, że jest MŁODY!!!. Jak Legia na nim zarobi to będzie sensacja i cud. Chłopak gra bez jakiegoś pomysłu. Jest wolny, apatyczny i popełnia dzikie błędy. Wawrzyniak jest cienki, ale Żyro powinien być Królem beki w internecie po tym spotkaniu.

Wiecie co jest niepokojące?. Że Urban nie robił zmiany po stracie bramki. Był wystraszony i zdenerwowany. Idę o zakład, że usprawiedliwieniem po tym meczu będzie fakt, że na trybunach nie było kibiców. Jak zwykle my mamy na coś usprawiedliwienie...

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Legia T-Mobile LE


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.