Facebook Google+ Twitter

Dramat na przejeździe kolejowym

Wstrząsająca scena na przejeździe kolejowym w Elblągu. Samobójstwo w depresji czy morderstwo frustrata, któremu nigdy dość. Czy można to powstrzymać? Czy można pozostać obojętnym?

dramat na torach / Fot. jsWszystko rozegrało się na oczach ludzi, których zatrzymały szlabany. Stało się to tak szybko, że nikt nie zdążył zareagować. Dramat rozegrał się dosłownie w mgnieniu oka. Zobaczyłem tylko jak pusta paczka po chipsach wyrzucona przez niewrażliwego przechodnia znalazła się na torach. Zdążyłem usłyszeć jej krzyk rozpaczy: "porzucono mnie pozbawiając sensu istnienia" i nadjechał pociąg.

Pamiętajmy i szanujmy rolę naszych opakowań po jedzeniu. Wyrzucajmy je do śmietników, tam gdzie ich miejsce. Przecież to od nas samych zależy, jaki mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Czy chcemy, aby tak wyglądał nasz świat? Jeżeli ludzie wiary mają rację i Bóg naprawdę stworzył nas na obraz i podobieństwo własne, to szanujmy ten pogląd. Nie pokazujmy swoją postawą, że zaśmiecił Ziemię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 02.04.2009 00:11

Jestem ateistą ale jeśli na chwilę miałbym przyjąć że bóg stworzył ludzkość na swoje podobieństwo to wolę żeby takiego psychopaty i debila nie było zwłaszcza że jak głoszą "mądre księgi" jest on wszechmocny co w prostym przełożeniu oznacza że ma możliwość wprowadzenia swoich rojeń w czyn czego na szczęście brakuje ludziom i dzięki temu jeszcze jakoś istniejemy.

Co do śmiecenia to cóż to jest objaw braku kultury osobistej i dobrego wychowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.