Facebook Google+ Twitter

Dramat rodziny z Lubelszczyzny. Matka chciała sprzedać córkę

Bieda, bezradność czy okrucieństwo? O dramacie rodziny Agnieszki S. która miała zamiar sprzedać własną, niedawno narodzoną córkę.

W małej miejscowości na Lubelszczyźnie prawie doszło do przerażającej transakcji. Agnieszka S. wyszła ze szpitala po urodzeniu córki (mając już pięcioro dzieci) i chciała ją sprzedać.

Nielegalną transakcję wykryto dzięki czujności pielęgniarki w szpitalu, w którym urodziła Agnieszka S. Pielęgniarka zobaczyła, że osobą która przyszła do dziecka przebywającego w inkubatorze prawdopodobnie nie jest jego matką, za którą się podawała. Całą akcję zakończyła policja, a córka, niedoszły towar w nieludzkim handlu, została przekazana rodzinie zastępczej.

Za sprzedanie nowo narodzonego dziecka Dunce specjalizującej się w handlu dziećmi oraz jej "partnerce", Polce zamieszkałej w Danii, Agnieszka S. miała dostać około kilku tysięcy złotych. To stosunkowo niewiele, kiedy myśli się o życiu człowieka i ciężko usprawiedliwiać czyn matki jakimikolwiek argumentami, ale zanim ktokolwiek oceni tę kobietę, należy wiedzieć więcej o sytuacji jej rodziny.

Rodzina Agnieszki S., tj. pięcioro dzieci z których najmłodsze ma 2 lata a najstarsze 17, żyje w opłakanych warunkach. Ponieważ jej mąż nie mógł znaleźć pracy, brakowało pieniędzy. Jak powiedział sąsiad rodziny, dostaje ona od czasu do czasu paczkę z jedzeniem z opieki społecznej. W domu Agnieszki S. jest mnóstwo wilgoci, a rodzina rozbudowała nawet oborę, żeby więcej miejsca było dla dzieci.

"Ona nigdzie nie chodziła, cały czas w domu z tymi dziećmi siedziała. Cały czas się nimi opiekowała" - mówi sąsiadka rodziny. Pozostałe dzieci mają być oddane do domu opieki, ale ich ojciec stara się o nie walczyć i w jakiś sposób usprawiedliwić czyn żony.

Każdy obywatel Polski wie, że niestety pieniądze są teraz największym problemem. W takim razie, każdy powinien zastanowić się czy Agnieszka S., w oczach niektórych okrutna kobieta zasługuje na to miano.

Powyższe informacje zaczerpnięte zostały z programu "Wydarzenia" w Polsacie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.