Facebook Google+ Twitter

Dramatyczny apel pracownika Sejmu: "W domach czekają na nas rodziny"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-11 14:44

Na naszą pocztę redakcyjną o godz. 14.28 wpłynął apel od pracownika Sejmu. Drukujemy go w całości.

"Chciałabym zauważyć, że związkowcy nie chcą wypuszczać nie tylko posłów, ale również pracowników Kancelarii Sejmu, Senatu i Kancelarii Prezydenta. Jesteśmy zakładnikami tak samo jak parlamentarzyści. W domach czekają na nas rodziny. Często małe dzieci. Nikt o tym nie wspomina w Wiadomościach".
nazwisko do wiadomości redakcji


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Rak
  • Rak
  • 12.05.2012 00:25

"dramatyczny apel".O mój Boże.Chłopina się na obiadek do domu spóźnił.Ale dramat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 11.05.2012 22:44

Pańszczyźniane chłopstwo nowoczesnej Europy musi pracować prawie do śmierci.Musi mało zarabiać we własnym kraju ,aby miał kto odwalać najgorszą robotę na zachodzie.I musi wiedzieć że mimo iż rządzi Tusk za biedę odpowiada Kaczyński.A ta cała "reforma emerytalna" to żadna reforma.To tylko ograniczenie ilości emerytów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jeden Pan
  • Jeden Pan
  • 11.05.2012 18:43

Posel Bierdon skomentowal te sytuacje: "-To jest chwyt ponizej pasa."

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jeden Pan
  • Jeden Pan
  • 11.05.2012 18:36

Z ostatniej chwili!

Jeszcze bardziej dramatyczny apel poslanki Grodzkiej:
"-Chciałabym zauważyć, że skonczyly mi sie podpaski. I nie ma sie tu co smiac, bo sprawa jest dramatyczna."
"Wasz protest wobec tej dramatycznej sytuacji jest nie na miejscu."

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 11.05.2012 18:16

Jaki PiS takie ich zbrojne ramię . Tu nie chodzi o reformę . Kaczyński dobrze wie ,że nie ma innego wyjścia ale jest okazja powyzywać od hitlerów , pozadymiać . A co ich obchodzi przyszłość Polski ? Aby do następnych wyborów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
BYDŁOSZEWSKI
  • BYDŁOSZEWSKI
  • 11.05.2012 17:29

TUSK WIE CO DOBRE A CO ZŁE DLA PO laków , ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ .BYDŁO DO ROBOTY.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Drugi Pan
  • Drugi Pan
  • 11.05.2012 16:42

@ Jeden pan , reforma dotyczy czasu za 20-40 lat. Warto poczytać o demografii , starzeniu społeczeństw .Pana to nie dotyczy a jeśli , to 2 lata to takie niesamowite wydłużenie ? Pytam ...dlaczego ludzie idący na emeryturę zaczynają chorować , popadają w depresję ? Dlaczego większość chce dalej pracować ? Czy warte są zadymy co będzie za 40 lat ? Jesteśmy narodem egoistycznym i wiecznie niezadowolonym .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jeden Pan
  • Jeden Pan
  • 11.05.2012 16:21

@ tomek Dzisiaj 16:12

Jestes chyba bardzo mlodym czlowiekiem, ze nie myslisz o dalszej przszlosci i zgadzasz sie przymusowo pracowac do 67 roku zycia. Pomysl o innych.

"Macierewicz,Hofman i spółka" akurat nie maja nic wspolnego ze zniewalaniem starych ludzi do pracy. To nie ten film.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 11.05.2012 16:12

Za to Zbawiciel,Macierewicz,Hofman i spółka powinni być odizolowani od społeczeństwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 11.05.2012 15:50

Scenariusz działań związkowców był przygotowany dawno .Było wiadomo , że reforma zostanie przegłosowana [ czysta matematyka] . Duda z Kaczyńskim zrobili ustawkę na blokadę sejmu . Po co wieźli te łańcuchy ? Ot tak , ? Jest tyle instancji odwołujących reformę. Trzeba uciekać się do przemocy ? i pozbawiać wolności ludzi ? Jak to jest , Kaczyńskiego i spółkę oraz niektórych z Ruchu Palikota wypuszczą ? Panie Kaczyński , kolejny raz zabrakło panu klasy i wyjścia z sytuacji z twarzą . Zadymia pan na Krakowskim , w Sejmie , u Rydzyka ......i to jest pana droga na przejecie władzy. Wstyd !!!