Facebook Google+ Twitter

Dreamliner LOT-u z Chicago do Warszawy lądował awaryjnie w Glasgow

"Załoga wyczuła dym w kokpicie" informuje na Twitterze AirLiveNet. Dreamliner LOT-u wylądował już bezpiecznie w Glasgow.

 / Fot. screen z twitteraJak podał portal gazeta.pl, "Samolot LOT lecący z USA do Polski wysłał sygnał alarmowy. Awaryjnie wylądował w Glasgow".

Chodzi o lot numer LO4 z Chicago do Warszawy. Na twitterze airlivenet można prześledzić kolejne komunikaty o awarii i lądowaniu. Czytamy tam między innymi, że samolot zawrócił do Glasgow i lądował po tym, jak załoga poinformowała o wyczuciu dymu w kokpicie i możliwości pojawienia się ognia.

Na zdjęciach na twitterze widać, że Dreamliner LOT-u wylądował bezpiecznie.

Aktualizacja 14.30

Jak poinformowała cytowana przez TVN24.pl Barbara Pijanowska-Kuras, rzecznik prasowy PLL LOT, pilot zgłosił potrzebę awaryjnego lądowania ponieważ system przeciwpożarowy w luku bagażowym wygenerował ostrzegawczy komunikat. Po sprawdzeniu w luku nie znaleziono niczego niepokojącego. Na pokładzie, wbrew wcześniejszym doniesieniom, nie pojawił się dym.

Zobacz też: Polska Agencja kosmiczna POLSA powstanie w Gdańsku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To jak ? z Warszawy czy do Warszawy? był ten lot . Może warto poprawić tzn. na coś się zdecydować. ;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem. samolot z Chicago do Warszawy )Samolot LOT lecący z USA do Polski wysłał sygnał alarmowy. Awaryjnie wylądował w Glasgow". a zdanie następne "Chodzi o lot numer LO4 z Warszawy do Chicago.

No to jak z Chicago czy z Warszawy leciał ten samolot, który w Glasgow wylądował awaryjnie . Niby mała różnica ;))) a jednak...

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.