Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13039 miejsce

"Drekoty" już w grudniu zagrają w Sosnowcu

Współautorzy: Barbara Podgórska

Sosnowiecka Klubokawiarnia "Pod Spodem" zaprasza na koncert grupy Drekoty.

 / Fot. Ze zbiorow autora- Ten koncert to duże wydarzenie i trzeba o nim mówić – jest przekonana Ewa Domagała. - Nie zawsze trafia się taka gratka w Sosnowcu!

Drekoty to jedna z najbardziej interesujących nowo powstałych grup, mocno alternatywna, składająca się z trzech świetnych dziewczyn, które grają muzykę przy wyrazistym rytmie i basowo "burczących" klawiszach. Dodatkowo wyśpiewują niezwykle zadziorne teksty.

Zespół wystąpił podczas Inauguracji Polskiej Prezydencji w UE w Warszawie oraz zdobył nagrodę za najlepszy utwór wykonany w języku polskim na Festiwalu Gramy 2011 w Szczecinie.

Kobiece trio grające "na wszystkim" założyła Ola Rzepka – wcześniej perkusistka w
zespołach takich jak Graal, Wovoka, The Complainer, a także Pogodno czy Budyń i Sprawcy Rzepaku. W składzie poza Olą znalazły się: Magda Turłaj (vel Karotka znana z Kawałka Kulki) i Zosz Chabiera.

- Drekoty mają na koncie "EPkę Trafostacja", a teraz pracują nad materiałem na debiutancką płytę – dodaje Ewa Domagała. - Po koncercie odbędzie się afterparty, które poprowadzi DJ Shakewell. Start o godz. 19.30 w sobotę 10 grudnia br.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.