Facebook Google+ Twitter

Drodzy internauci !,

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-20 08:38

Ale kiedy za plecami czułem oddech śmierci , z głodu przymierałem, was nie było na świecie, tak nie myślałem, kulę w ramieniu i kratę więzienną za to dźwigam na głodowej emeryturce..

Nie znamy się z widzenia,a wiemy o sobie wiele , pseudonimami wyrażamy poglądy ,należę do tych n co z otwartą przyłbicą piszą i czarnego koloru nie nazywają białym. Kryterium prawdy doświadczenia,na nich opieram życie,a przekonania w które tez wierzyłem dzieli mnie od tych którzy nadal wierzą ., wiem,jak trudno je ,od prawdy ODDZIELIC,ODRÓZNIC .Poznaj prawdę-ona cie wyzwoli- łatwo powiedzieć,a jak zrozumieć,ze tu i teraz najważniejsze,a nie u boga/?

Różnica zdań ,zmusza do myślenia,szukania consensu .I dla tego życzliwych" adwersarzy" ściskam w pasie i informuję iż" Fundacja Wszystko Jest Możliwe"wydała drukiem moje wspomnienia, pod tytułem . "Podróż do Kresów dzieciństwa" ,a ostre określenia co kluły oczy złagodziła- do maximum.

Książkę można nabyć w Fundacji mailem fwjm.biuro@gmail.com,drugą zaś "Zwichrowane życie" w- e-booku 123 pl -. w niecenzurowanym, moim języku wydaną.

Słowa szacunku tym którzy zachęcali do pisania i publikowania. Kłaniam się do stóp Ani , mojej terapeutce i przyjaciółce, pisaniem zmienisz wspomnienia o przeszłości -powiedziała. Istotnie upiory nie budzą w nocy , na "boga honor i ojczyznę,patrzę przymrużonym okiem , z uśmiechem podobnym do Mono Lizy., z polityką,kobietą i pogodą walka syzyfowa. I temu dałem wyraz we wspomnieniach . Pisanie o sobie w kontekście wydarzeń dziejowych-to lekcja pokory maleńkiego człowieczka ,to najlepsza terapia. Wyżej pępka nie podskoczysz,a butelki benzyny harcerzyków i visy na tygrysy-to żałosny rechot historii
Tłumy z krzyżami na ulicach, Polacy w Afganistanie i zadymach ukraińskich,ich rusofobia już mi zwisa i powiewa. Wiem aż nadto jak szli na Moskwę,jak obalali Hitlera,Stalina ,a teraz i wy widzicie jak dzielnie sprzedają ojczyznę obcym,jak walczą pod biało czerwoną o koryto, przy którym złodziej złodziejowi gardło podrzyna.

Ale kiedy za plecami czułem oddech śmierci , z głodu przymierałem, was nie było na świecie, tak nie myślałem,a kulę w ramieniu i kratę więzienną ,jak wy plecaki nadal dźwigam i one nauczyły rozumu. I żal,że kłamstwem karmią was.,tak jak przodków,rodziców, mnie onegdaj

,tułaczką syberyjską, podróżą pociągiem bydlęcym do Polski zniekształconą,wypaczoną wam wciskają niby opłatek,komunie .A kto?"

Naśladowcy sanacyjnych satrapów ,sługusy Watykanu i wielkiego brata za oceanu.

Jak dziekanować redaktorowi Panu Mackowi Strzyżewskiemu,że wydal ją z myślą o młodych Polakach zniewalanych rusofobią i kultem zakłamanych wartości -zachęcać was do czytania.?

Może dzięki temu zrozumiecie,że kłamstwo powtarzane od wieków,staje się prawdą,wysysamy z piersi matek, połykamy z opłatkiem, poznajemy w szkołach i dla tego jesteśmy cacy,a Polska to taka wielka rodzina,że jeden drugiego miłością Bliznego dyma., za dolary zdrajcą sługusem będzie...wymieniać takich szkoda słów ,dla niektórych pomniki postawili,świętymi,męczennikami ogłosili
(szymon bachir)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.