Facebook Google+ Twitter

Droga do Brukseli usłana pytaniami

Trzech młodych czytelników Dziennika Wschodniego posiadających największą wiedzę dotyczącą Unii Europejskiej już na jesieni 2011 roku ma szansę na wyjazd do Brukseli. Wystarczy, że wezmą udział w Konkursie "Droga do Brukselki".

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie "Projekt-Europa" oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego Prof. Lena Kolarska-Bobińska. Partnerem i patronem medialnym przedsięwzięcia jest Dziennik Wschodni.

Przygotowany z okazji zbliżającej się siódmej rocznicy wejścia Polski do Wspólnoty Europejskiej (przypadającej w 2011 roku) konkurs na celu zachęcenie mieszkańców Lubelszczyzny do pogłębiania wiedzy o Unii i jej instytucjach.

Pierwszy z trzech etapów konkursu rozpoczyna się już 5 stycznia 2011r. Począwszy od tej daty, co środę na łamach Dziennika Wschodniego ukazywać się będą kupony z pytaniami - w sumie sześcioma.

Drugi etap polegać będzie na przygotowaniu eseju na zadany temat. Ten ostatni także zostanie ogłoszony w Dzienniku Wschodnim. W trzecim etapie najlepsi zawodnicy spotkają się w Zamościu, aby stoczyć ostateczną walkę.

Wypełnione kupony konkursowe należy przesyłać na adres: Stowarzyszenie "Projekt-Europa", ul. Wyszyńskiego 39 b, 22-400 Zamość.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie Organizatora http://projekteuropa.free.ngo.pl/DrogaDoBrukselki.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.