Facebook Google+ Twitter

Droga do kariery

W dniach 14 i 15 maja w Łodzi odbędzie się cykl szkoleń pod hasłem „Wynegocjuj swoją przyszłość II”. Organizatorami cyklu są członkowie Europejskiego Forum Studentów AEGEE Łódź.

Każdy człowiek w pewnym momencie swojego życia staje przed koniecznością wyboru drogi zawodowej, jaką pójdzie. Jest to bardzo trudna decyzja wymagająca dojrzałości, samoświadomości oraz wiedzy na temat sytuacji panującej na rynku pracy. Bardzo dobrze wiedzą o tym młodzi ludzie, którzy wybierają kierunek, w którym chcą się kształcić. Dobre wykształcenie to jedynie pierwszy krok do sukcesu, dlatego warto dowiedzieć się, jakie mogą być inne formy rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz przygotowania do pojawienia się na rynku pracy.
Studentom łódzkich uczelni ma w tym pomóc dwudniowy cykl szkoleń zorganizowany przez AEGEE Łódź. Organizacja ta skupia się na promowaniu idei zjednoczonej Europy, wspieraniu kontaktów i współpracy między studentami z różnych krajów oraz budowaniu otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. Te założenia
realizowane są w czterech głównych obszarach, do których należą szkolnictwo wyższe, aktywne obywatelstwo europejskie, pokój i bezpieczeństwo oraz wymiany międzykulturowe. W sferę tych działań idealnie wpisuje się inicjatywa, jaką jest „Wynegocjuj swoją przyszłość II”. Banner AEGEE Łódź / Fot. AEGEE Łódź
Zainteresowane osoby będą mogły poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny: reklamy, Public Relations, sposobu przygotowywania wystąpień publicznych, procesu rekrutacji oraz inteligencji emocjonalnej w biznesie. Dwudniowe szkolenie uświadomi uczestnikom, że istnieją różne możliwości rozwoju oraz planowania kariery zawodowej. Omówieniem tych zagadnień zajmą się najlepsi specjaliści z poszczególnych dziedzin, którzy wzbogacą swoim doświadczeniem przekazywaną uczestnikom wiedzę teoretyczną. A będą to: dziennikarz radiowy Marek Niedźwiedzki, Joanna Kusy z portalu internetowego www.kariera.com.pl, specjaliści z Pionu Bankowości Detalicznej BRE Banku oraz pracownik naukowy z Uniwersytetu Łódzkiego.
Wszyscy zainteresowani udziałem w szkoleniach, które mogą się okazać dużą pomocą w ich karierze zawodowej, mogą zgłaszać się wypełniając aplikację znajdującą się na stronie internetowej www.aegeelodz.pl. Na stronie znajduje się również szczegółowy program szkoleń. Z pewnością warto zastanowić się nad tą propozycją i pomyśleć o swojej przyszłości i rozwoju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Natalia Dobosz
  • Natalia Dobosz
  • 16.03.2011 13:49

Dostałam papiery ale nie wiem jak dalej ich wypełnić

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.