Facebook Google+ Twitter

Droga komórka od ojca Rydzyka

Czy ojciec Rydzyk zamierza zbić fortunę na emerytach? Obojętnie jaka jest odpowiedź na to pytanie, to komórka którą oferuje jego sieć "W Rodzinie" ma jedną negatywną cechę - jest droga.

 / Fot. Klaudia TwardaIm prostsza tym tańsza, taką zależność może zauważyć każdy kto myśli o nabyciu nowego telefonu. Mimo wszystko ci, którzy chcą zakupić telefon w sieci ojca Rydzyka tak łatwo nie mają. Za prostotę muszą zapłacić 330 zł, a konkretnie za duże przyciski i duży wyświetlacz. W porównaniu z innymi oferowanymi na rynku modelami to bardzo dużo, tym bardziej, że komórka w testach nie wypada dobrze. Jak podaje "Komputer Świat": "Urządzenie przypomina bardziej bezprzewodowy telefon stacjonarny niż komórkę. Jest duże i niezgrabne. Ponadto jego wykonanie pozostawia sporo do życzenia - tworzywo, z którego zrobiona jest obudowa, nie jest najlepszej jakości, a poszczególne jej elementy są niedokładnie spasowane".

Czy wszystko to wskazuje na to, że ojciec Rydzyk chce naciągnąć swych wiernych słuchaczy? Nie, to niemożliwe, przecież to nie po chrześcijańsku.

Źródło: link do strony "Komputer Świat"
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

(po)ruta
  • (po)ruta
  • 16.12.2010 15:35

Norbert Sadowski...
Mózg to tobie i tobie (po)dobnym (po)matolskim (po)laczkom wyprały (po)lszewickie media i ryże ścierwo kondonek włącznie ze ścierwem i szpionem bolszewickim szczynukowiczem bronkiem, (po)lszewicki (po)matole :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomyz ójc RODZYNKA jest bardzo fajny. Mam zamiar se kópić ten tlefon bo ma aparat -8Mpx i do radia dzwonie i postrafiam lódzi za fri no :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

w Saturnie jest o wiele tańszy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Smutne jest to, że trzódka w beretach i tak to coś podobnego do telefonu kupi, bo tak mówi ich guru, zamiast nabyć na wolnym rynku cos normalnego w dużo lepszej cenie, pranie mózgu robi swoje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To normalne że tyle kosztuje aparat u Rydzyka on dobrze wie że emeryci z jego ugrupowania dadzą i więcej to fanatycy i poświęcą na ten cel ostatni grosz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe ile za to cudeńko techniki zapłacą emeryci utożsamiający się z Rodziną Radia Maryja?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspominałem coś o tym - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co to za telefon z jednym przyciskiem - "krzyżykiem"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie ma radio FM z jedną stacją :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.