Facebook Google+ Twitter

Droga Łuków- Siedlce. Wicepremier obiecała, poseł nie dopilnował

O naprawie drogi nr 63 Łuków - Siedlce mówi się już od lat. Ponoć wprowadzono ją do planu realizacji w latach 2014-2015 przez dyrekcję GDDKiA w Warszawie. Początku prac wciąż nie widać.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiNa pytanie radnego, zadane podczas niedawnej sesji Rady Miasta, dlaczego nie jest remontowana droga z Łukowa do Siedlec burmistrz Dariusz Szustek odpowiedział:

- "Myślę, że byliśmy z moim zastępcą, rozmawialiśmy z panią wicepremier Bieńkowską na temat drogi do Siedlec i obiecała nam remont. I oczekiwaliśmy, że pan poseł Kucharski tego w Warszawie dopilnuje. No niestety nie dopilnował.

Aczkolwiek, przepraszam, muszę to powiedzieć publicznie, zaangażował się w sprawę- naprawdę wagi państwowej- kto będzie wręczał nagrody na Mistrzostwach Polski w Podnoszeniu Ciężarów w Łukowie.

Myślę, że akurat sprawa godna posła!

A drogą do Siedlec, jak jeździliśmy tak jeździmy. I myślę, że przy tym pośle nic się nie zmieni i nie ma na co liczyć.
Pan poseł przestał się interesować sprawami miasta. Nawet nie kontaktuje się w żadnych sprawach".- podsumował współpracę z wciąż aktualnym posłem PO, burmistrz Łukowa.

Z łukowskiego Biura Poselskiego otrzymaliśmy komentarz Cezarego Kucharskiego:

- "Burmistrz jeszcze niedawno mówił, że wspólnie ze mną odnosił sukcesy w poprzedniej koalicji z PO. Zmiana jego narracji wynika zapewne z tego, że publicznie zarzuciłem mu błędną politykę i marginalizowanie Łukowa na mapie Lubelszczyzny.

Mimo zawłaszczania sobie sukcesów życzę mu powodzenia i skuteczności w rządzeniu Łukowem".

Mieszkańcy miasta i powiatu łukowskiego z podziwem patrzą na odnowioną drogę prowadzącą do granicy powiatu siedleckiego.

Dalej, Łuków, to już czarna dziura...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.