Facebook Google+ Twitter

Droga Warszawa-Wrocław podmyta. Nadal zablokowany odcinek w Babsku

Wczorajsze ulewne opady deszczu spowodowały podmycie drogi krajowej numer 8 (Warszawa-Wrocław) w okolicach miejscowości Babsk. Podróżujący z Katowic i Wrocławia w stronę stolicy, muszą korzystać z objazdów przez Skierniewice bądź Rawę Mazowiecką. Kierowcy wyjeżdżający z Warszawy na południe problemów nie mieli.

 / Fot. Athantor/Creative Commons 3.0W miejscowości Babsk (Łódzkie) doszło do podmycia części aktualnie remontowanej trasy. W związku z tym kierowcy podróżujący drogą krajową numer 8 w stronę Wrocławia i Katowic, napotykali spore utrudnienia. W efekcie tego zdarzenia doszło do zapadnięcia się części jezdni. Wszyscy udający się do stolicy, musieli korzystać z objazdów.

- Według informacji, które otrzymałam 2 godziny temu od wykonawcy zajmującego się remontem tego odcinka trasy, uszkodzenie ma zostać naprawione mniej więcej do godzin południowych. Na chwilę obecną nie mamy aktualniejszych informacji na ten temat - mówi Wiadomościom24 Urszula Nelken, rzecznik prasowy GDDKiA.

Niestety w godzinach wieczornych nadal obowiązują objazdy. Kierowcy jadący z Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Warszawy muszą korzystać z objazdu przez Skierniewice. Trasa objazdu prowadzi przez drogę krajową nr 72, potem drogą nr 707 do Skierniewic, stamtąd drogą krajową nr 70 do Huty Zawadzkiej. Ruch w drugą stronę odbywa się normalnie. Objazdy liczą kilkadziesiąt kilometrów.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

DominikWys
  • DominikWys
  • 21.07.2011 13:37

Witam. Ok, ale dzis jest 21 lipiec 2011 r i nadal ten odcinek jet nieprzejezdny??? Potrzebuje szybkiej odpowiedzi ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.