Facebook Google+ Twitter

Drogerie Jasmin wchodzą w model zakupów Supersam.pl click&collect

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-27 13:14

Drogerie Jasmin, należące do Polskiej Grupy Drogeryjnej rozszerzają dystrybucję w kanale online. Dystrybutor produktów FMCG z branży detergentów, artykułów higienicznych i kosmetyków podjął współpracę z dostawcą technologii Supersam.pl.

Drogeryjna sieć franszyzowa Jasmin, funkcjonująca na rynku od kwietnia 2010 roku to obecnie ponad 200 sklepów na terenie całego kraju. Koncept nowoczesnej, bardzo dobrze wyposażonej drogerii oparty jest na relacjach wypracowanych z producentami zarówno światowych marek, jak i polskich, niszowych dostawców z branży kosmetyczno-chemicznej. Współpraca z Supersam.pl, liderem technologii e-commerce, a także promotorem regionalnych, ekologicznych produktów FMCG jest doskonałym uzupełnieniem oferty Jasmin.
Rozwój i upowszechnienie nowoczesnych technologii wpłynął na to, że zdecydowaliśmy się na rozszerzenie dystrybucji w kanale online. Chcemy, aby nasza oferta dotarła do wszystkich, którzy szukają w internecie dobrych, regionalnych produktów kosmetycznych. – mówi Teresa Stachnio Wiceprezes Drogerii Jasmin. Liczymy, że usługa click & collect będzie odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów, którzy będą chętnie realizować zamówienia przez internet – dodaje Stachnio.
Testowa internetgracja pierwszych placówek detalicznych Jasmin, w ramach wirtualnej galerii handlowej Supersam.pl, nastąpi już w połowie listopada. W pierwszej kolejności zostaną podłączone placówki w Poznaniu i Warszawie. Dla klientów oznacza to, że będą mieli możliwości składania zamówień przez Internet z priorytetowym odbiorem osobistym w wybranej drogerii Jasmin, o wyznaczonej przez siebie porze, bez kolejki.
(Agnieszka Piotrowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.