Facebook Google+ Twitter

Drogowcy zmienili organizację ruchu w Sieradzu

Dziś w nocy drogowcy w Sieradzu zajmowali się malowaniem znaków poziomych na jezdni. Pracowali na jednym z większych skrzyżowań - ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej i Sarańskiej.

Dla tego kierowcy nie było różnicy z którego pasa pojedzie. / Fot. Piotr AndrzejakPanowie w pomarańczowych kamizelkach wykonywali swoją pracę nie całkiem starannie, zapomnieli namalować jedną ze strzałek, zezwalającą na jazdę na wprost ze skrzyżowania. Jak mnie poinformował pan Jarosław Tomczyk z Rejonu Dróg Krajowych w Sieradzu: - Pomyliła się jedna osoba, a kilka nie zauważyło pomyłki. Ten drobny błąd zostanie poprawiony.

Pani na rowerze nie zauważyła chyba nakazu jazdy w prawo lub lewo. / Fot. Piotr AndrzejakZastanawiające jest tylko dlaczego panowie malujący oznakowanie nie korzystają z planów, które powinni mieć przy sobie. Na to pytanie niestety nie uzyskałem już odpowiedzi od pana Tomczyka. Drogowców o całej tej sytuacji powiadomiła sieradzka policja, którą powiadomili mieszkańcy miasta, rano jadący do pracy. Byli zaskoczeni że nie mogą na skrzyżowaniu jechać na wprost, a jedynie skręcić w prawo lub lewo. Miejmy nadzieję, że drogowcy naprawią tę jak to nazwali "drobną pomyłkę" jak najszybciej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Może nie zginęły tylko na wszystko trzeba czasu

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.06.2008 09:53

A czy może zauważyliście że z ronda znikneły 2 pasy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

a nazajutrz drogowcy dostawili znak pionowy "nakaz jazdy w lewo lub w prawo" i domalowali na jezdni strzałeczkę do jazdy na wprost. (nie widziałem tego ale słyszałem - z dośc wiarygodnych żródeł).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe jak można nie zauważyć takiej pomyłki, no chyba że te osoby były piane, ale to tylko sugestia. Pozdrawiam Piotrze

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.