Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13767 miejsce

Drogowskazy Kariery w Katowicach - naładuj się na przyszłość

Dwanaście warsztatów, case study i wykładów. Spotkania z interesującymi przedstawicielami z branży marketingowej i nie tylko. Wszystko po to, aby studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mogli łatwiej wystartować w dorosłe życie.

Kierunek: kariera


 / Fot. Aleksandra PopielDrogowskazy Kariery to program edukacyjny dla studentów organizowany na terenie całej Polski przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Dzięki szkoleniom prowadzonym przez branżowców, uczestnicy mogą dowiedzieć się więcej na temat interesujących ich zagadnień pod kątem praktycznym.

W tym roku w Katowicach szkolenia odbyły się w dniach 3-7 kwietnia. Dotyczyły one przede wszystkim marketingu oraz nowych technologii, czyli zagadnień, które studenci uznali w ankiecie za najbardziej ich interesujące. Oczywiście nie zabrakło też firm reprezentujących inne dyscypliny - każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie.

źr. Facebook / Fot. Punkt krytycznyWśród prowadzących można było spotkać przedstawicieli takich firm jak Inditex, Crido Taxand, Punkt Krytyczny, SMSAPI oraz Politan, jak również inne agencje lokalne, które zechciały poprowadzić zajęcia dla potencjalnych przyszłych pracowników.

Studenci licznie wybrali się na poszczególne warsztaty, wykazując tym samym zainteresowanie swoją przyszłą karierą. Pokazuje to, że dla uczestników oprócz edukacji w salach wykładowych liczy się także praktyczne poznanie rzeczywistości na rynku pracy.

Czy Drogowskazy Kariery są warte uwagi?


Na to pytanie najlepiej odpowie koordynator projektu na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Grzegorz Rosiński:

Drogowskazy Kariery to świetny projekt na przełamanie bariery pomiędzy teorią a praktyką. Studenci mają okazję posłuchać prelegentów niezwiązanych na co dzień z uczelnią. Przede wszystkim są to osoby z sektora prywatnego, dlatego też ich zajęcia świetnie uzupełniają wiedzę zdobytą na zajęciach.

Widząc zainteresowanie studentów i zadowolenie organizatorów, można tylko czekać na przyszłoroczną edycję szkoleń dla studentów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.