Facebook Google+ Twitter

Druga edycja konkursu dla blogerów - „Literacki Blog Roku 2011”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-30 21:34

Konkurs, którego organizatorem jest wortal literacki Granice.pl oraz Wydawnictwo MG, to już druga, wznowiona edycja imprezy, mającej na celu wyróżnienie najciekawszych internetowych pamiętników czy notatników o charakterze literackim.

 / Fot. Granice.plNa co dzień są uczniami, studentami, pracownikami, bądź stanowią dowód na istnienie polskiej przedsiębiorczości, prowadząc własne firmy. Jednak po godzinach, przy komputerze, zagłębiają się w inny świat, gdzie królują słowa, inne wymiary, fascynujące postacie i wydarzenia, jakie w rzeczywistości się nie zdarzają, bądź wręcz przeciwnie – zdarzają się często, ale pozostają niezauważone. W sieci funkcjonują na równych prawach, niezależnie od wykształcenia, pozycji społecznej czy wieku, a łączy ich migający kursor i ekran czekający na zapełnienie szeregiem znaków. O kim mowa? O blogerach.

Bardzo często lektura ich tekstów wywołuje lawinę emocji. Od uwielbienia, po nienawiść, ale jedno jest pewne – spotykają się z zainteresowaniem. Teraz pojawia się szansa, by wpisy z cyberprzestrzeni zamienić na książkę – taką możliwość daje najlepszemu wśród blogerów wygrana w konkursie „Literacki blogu roku 2011”. Oprócz wydania własnej książki nakładem Wydawnictwa MG lub w wersji elektronicznej – w formie e-booka na laureatów czekają też inne niespodzianki od patronów akcji oraz zestawy nagród książkowych.

Reguły gry
W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która spełnia warunki regulaminu konkursu. Udział w konkursie nie wymaga wniesienia żadnej opłaty, a użytkownik ma prawo zgłoszenia tylko jednego własnego blogu. Blogi rywalizować będą jednak w dwóch grupach. W skład pierwszej wejdą wszystkie blogi literackie, a więc zawierające twórczość własną prowadzących je osób. Druga grupa to blogi o literaturze – blogi recenzenckie, książkowe, zawierające cytaty czy komentarze po przeczytaniu danej książki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.