Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16692 miejsce

Druga edycja Top Festiwalu w Łodzi za nami

20 sierpnia na stadionie miejskim w Łodzi odbyła się druga już edycja Top Festiwalu. Tego wieczoru Gwiazdy Polskiego Popu zabrały słuchaczy w muzyczną podróż w czasie.

 / Fot. Marta SuszycArtyści wykonali swoje największe przeboje: „Dzieci”, „Konik na biegunach”, „Kroplą deszczu” i wiele innych... Na scenie wystąpili: Edyta Górniak, Urszula, Elektryczne Gitary, Kasia Kowalska, Łzy, Golden Life, Magma, Gabriel Fleszar, Renata Dąbkowska, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska, Varius Manx i wreszcie T. Love. Koncert prowadziła Agnieszka Hyży i Darek Maciborek. Tym, którym nie udało się dotrzeć, mogli oglądać wydarzenie transmitowane w telewizji Polsat.

 / Fot. Marta SuszycFestiwal rozpoczął się o godzinie 20 występem Varius Manx. Kasia Stankiewicz rozpoczęła z wysokiego c, sztandarowym hitem „Orła cień”, przenosząc tym samym słuchaczy sentymentalnie w lata 90.
Kolejne występy energetycznie rozbudzały publiczność, która bawiła się przy starych polskich hitach.

Najwięcej emocji wzbudził występ Edyty Górniak, przy której nie można przejść obojętnie. Artystka zaprezentowała utwór „Jestem kobietą” w remiksie z Dr. Dre „The Next Episode”. Odświeżona wersja zaskoczyła publiczność.

 / Fot. Marta SuszycNa zakończenie zagrał T – Love z Muńkiem Staszczykiem na czele. Wokalista uszczypliwie poprawił prezenterkę, która pomyliła się zapowiadając zespół. Hyży otrzymała błędną informację o istnieniu grupy na polskiej scenie muzycznej. Płyta „Old Is Gold” formacji otrzymała status platyny, podczas koncertu nastąpiło również oficjalne wręczenie nagrody.

Organizatorzy zadbali nie tylko o stronę muzyczną i wizualną festiwalu, została przygotowana również mała strefa gastronomiczna, w której można było coś przekąsić.

 / Fot. Marta SuszycNie tylko słuchacze, ale również artyści mogli cofnąć się w czasie, niczym Marty McFly w "Powrocie do przeszłości". Sięgnąć pamięcią do wspomnień z minionych lat. Festiwal pokazuje jak muzyka łączy pokolenia. Druga udana edycja festiwalu, kolejna już za rok, ciekawe co tym razem przygotują dla nas organizatorzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.