Facebook Google+ Twitter

Druga edycja VERVA Street Racing znów w Warszawie!

Zbliża się druga edycja VERVA Street Racing, czyli jedynych, organizowanych na tak szeroką skalę, samochodowych wyścigów ulicznych w Polsce. To wszystko już 18 czerwca w centrum Warszawy!

 / Fot. Mat. prasowe OrganizatoraNa jakie atrakcje możemy liczyć podczas tegorocznej edycji? Powstanie prawdziwy uliczny tor, który zostanie zbudowany wzdłuż ulic Senatorskiej, Wierzbowej i Focha. Pojawią się najszybsze samochody świata. Będzie to bez wątpienia prawdziwa gratka dla wszystkich fanów motoryzacji, którzy uwielbiają ryk silników o mocy nawet kilkuset koni mechanicznych. Ponadto odbędą się pojedynki polskich i zagranicznych kierowców oraz najbardziej prestiżowe serie motosportu.

 / Fot. Mat. prasowe OrganizatoraOkolice placu Teatralnego staną się 18 czerwca staną polskim centrum motosportu. Kierowcy już szykują się do testów w maszynach kilku liczących się serii wyścigowych, m.in. DTM, Formuły 3, Le Mans Series oraz Porsche Supercup. Polscy kierowcy będą rywalizować o najlepszy czas ze swoimi zagranicznymi kolegami. Rywalizacja odbędzie się również w formie interdyscyplinarnej. Oznacza to, że na linii startu pojawią się maszyny reprezentujące różne serie. Na torze zobaczymy również popisy gwiazd rajdów cross country i driftu, luksusowe i diabelsko szybkie samochody szosowe, motocyklowe triki stunterów. Po raz pierwszy na VERVA Street Racing będą miały miejsce pokazy motocrossowego freestyle’u.

- W tym roku zmodyfikowaliśmy nie tylko długość trasy. Pracowaliśmy też nad udoskonaleniem scenariusza i programu imprezy w taki sposób, aby publiczność miała możliwość jak najczęstszego kontaktu z samochodami, które naprawdę rzadko można obejrzeć w Polsce na żywo. Tor został skrócony, pozostając jednocześnie w ścisłym centrum Warszawy - w okolicach placu Teatralnego. - wyjaśnia Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.