Facebook Google+ Twitter

Druga strona medalu - zamieszki na dworcu w Katowicach

Poniżej przedstawię całą prawdę o zamieszkach na dworcu w Katowicach. Nie prawdą jest to co podaja inne media, one szukają tylko rozgłosu, ale w serwisie wiadomości24.pl mamy ludzi normalnych którzy piszą dla tych którzy chcą poznać prawdę.

My nie rozwaliliśmy tego dworca. To policja jak jeszcze siedzieliśmy w pociągu zaczęła stukać w szyby pałkami. No i zabrali nam kibica i ciągneli prawie nagiego po peronie. Gdyby nie my to on by nie dożył do komisariatu. Musieliśmy wyjść i mu pomóc. Gdy pierwsze osoby wychodziły z pociągu, zaczęły się strzały, dość niecelne i dlatego są powibijane szyby w tablicach informacyjnych i rozkładach jazdy. Najlepiej jest zwalić całą winę na kibiców. Gdy udało nam już się uratować kolegę nadszedł trzeci atak ze strony policjantów. Wtedy w ruch poszły kamienie i inne przedmioty, które leżały blisko nas. My mamy trochę lepszą celność, więc chyba niczego tam nie uszkodziliśmy. - relacjonuje jeden z kibiców Widzewa Łódź

Czy więc naprawdę cała wina lezy po stronie kibiców? Czy to oni rozwalili dworzec kolejowy? No wygląda na to że nie, a media szukają rozgłosu, oraz chronią niektóre osoby przed oskarżeniami.
Poniżej prezentuje filmik z serwisu youtube potwierdzający niektóre z sytuacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.