Facebook Google+ Twitter

Druga szansa na studia

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2006-08-16 08:52

Na krakowskich uczelniach zaczęła się dodatkowa rekrutacja na studia. Jako pierwszy ruszył Uniwersytet Jagielloński.

Fot. AKPA Ci, którym nie poszczęściło się za pierwszym razem, od dziś mogą rejestrować się drogą elektroniczną i próbować swoich sił m.in. na astronomii, informatyce czy fizyce. Wolne miejsca są również na socjologii.

Spóźnialscy nie zarejestrują się jedynie na kulturoznawstwo (specjalność amerykanistyka), gdyż dodatkowy nabór na ten kierunek już się zakończył. Szanse mają natomiast chętni na specjalność europeistyka, na którą nabór rozpocznie się wkrótce.
Druga w kolejności werbować będzie Akademia Pedagogiczna. Od 28 sierpnia do15 września, można zapisywać się na kierunki: fizyka oraz edukacja technicznoinformatyczna. Zaraz po AP, w dniach 4-8 września, Akademia Górniczo- Hutnicza po raz drugi otworzy swe wrota dla przyszłych studentów metalurgii oraz inżynierii materiałowej. Także we wrześniu (4-15) chętni będą mogli próbować swoich sił podczas drugiego etapu rekrutacji na Akademię Ekonomiczną. Pospieszyć muszą się miłośnicy Wydziału Agroinżynierii na Akademii Rolniczej, na którym rekrutacja zakończy się już 18 sierpnia. Natomiast najdłużej, bo do 25 września, zapisywać można się na Zarządzanie i Marketing.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.