Facebook Google+ Twitter

Drugi dzień Coke Live Music Festival 2011 pod znakiem K. Westa

Współautorzy: Piotr Drabik

Ponad dwugodzinny show amerykańskiego rapera Kayne'a Westa było najważniejszym wydarzeniem drugiego i niestety ostatniego dnia Coke Live Music Festival 2011. Ale nie jedynym!

Coke Live Music Festival 2011 / Fot. Sławomir OstrowskiDrugi dzień tegorocznej edycji imprezy rozpoczął występ członka warszawskiego zespołu Vavamuffin, Pablopavo oraz Ludzików. Artysta w swoich tekstach nawiązujący do polskiej rzeczywistości oraz bolączek z nią związanych, ma na swoim koncie już dwa albumy solowe. Pomimo dość wczesnej pory, koncert na głównej scenie zgromadził nie tylko jego wiernych fanów, ale i pozostałych festiwalowiczów. Jak podkreślał, wczorajszy koncert był już czwartym w tym roku w Krakowie. Oznacza to, że częściej koncertuje w grodzie Kraka niż w rodzinnej Warszawie.

W miedzyczasie na mniejszej scenie, Coke Stage, pojawił się przywitany Coke Live Music Festival 2011 / Fot. Sławomir Ostrowskiogromnym aplauzem polski zespół Popkultura. Jego muzyka nawiązuje do syntezatorowych lat 80., połączonych z współczesnymi brzmieniami.

Charyzmatyczny wokalista, Maciek Olbrych, w mgnieniu oka porwał krakowską publikę. W nieco podobnym stylu, po Popkulturze na namiotowej scenie pojawił się inny polski band - Fonovel. Jego muzyka również nawiązuje do lat 70. i 80. ubiegłego stulecia, ale z całkowicie inną interpretacją. Fonovel został wcześniej świetnie przyjęty na Open'er Festival, nie inaczej stało się również na tegorocznym CLMF.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Mała Mi
  • Mała Mi
  • 22.08.2011 11:44

panie redaktorze 'kanye, nie kayne', 'editors, nie editor', 'dech w piersiach, nie tech' żenua

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe czym zaskoczą nas za rok.5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.