Facebook Google+ Twitter

Drugi dzień Heineken Open'er Festival trwa

Koncerty zaczynają się dopiero o 17. Co więc robić do tego czasu? Zobacz pomysły Open'erowiczów!

Duffy to jedna z artystek, która wystąpi dziś na scenie - Tent Stage, o godzinie 23. / Fot. materiały organizatoraJak pisałem w swojej pierwszej relacji - skwar leje się z nieba powodując, że wszyscy są już na nogach przed 10, bo nie da się wytrzymać w namiotach. Co robić te 6-7 godzin, podczas gdy na scenach nic się nie dzieje?

-Dawaj na plażę! - słyszę gdzieś w oddali krzyk chłopaka. Rzeczywiście jest to jeden z lepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Kąpielisko znajduje się zaledwie przystanek od wejścia na teren festiwalu. Na plaży jest barek Heinekena, więc uczestnicy imprezy czują się "jak w domu" (czyli Open'erze). Kąpiel w chłodnym Bałyku w takie upalne dni naprawdę sprawia przyjemność, a jak jeszcze jesteśmy ze znajomymi - to i wielką frajdę.

Alternatywą dla plaży a zarazem koniecznością jest wypad na miasto - do Gdyni specjalnym, podstawionym autobusem. Koniecznością dlatego, że na terenie Festivalu - nie ma co ukrywać - dobrze się nie najemy. W Gdyni najbardziej obleganą restauracją jest wegetariański GreenWay (szczególnie rano). Po godzinie 16 knajpa ta trochę się wyludnia z wiadomego powodu. Na mieście można także wstąpić na konkurencyjną imprezę - Zlot Żaglowców.

Mniejsza część Open'erowiczów wybywa w głąb Trójmiasta - do Sopotu i Gdańska. Podobna część zostaje w namiotach i egzystuje w tym skwarze czekając niecierpliwie na pierwsze koncerty. Właśnie - koncerty!

Dziś na scenach zobaczymy m.in. Marię Peszek, The Kooks, Moby'ego, Duffy i Crystal Castles.
Nowością na festiwalu jest strefa Fashioner, na której odbywają się pokazy mody (które przyciągają niemałe tłumy!). Warto zajrzeć też do strefy NGO (non-governmental organization) czyli organizacji pozarządowych - małym kosztem można pomóc wielu osobom. O 23:30 następuje pokaz FireShow w wykonaniu Yomy (wczoraj było to genialne!).

Czekajcie na relację pod wieczór, bo zabawa trwa!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.