Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21769 miejsce

Drugi dzień Open Hair Festiwal przerwany

Gwałtowna nawałnica zmusiła organizatorów Open Hair Festival w Sieradzu do przerwania programu.

logo Open Hair Festival / Fot. Urząd Miasta SieradzDrugi dzień Festiwalu rozpoczął się około godziny 18.00. W pierwszej części odbył się półfinał konkursu Miss Polonia. Sieradz opanowało 26 najpiękniejszych Polek, które zaprezentowały się m.in. w strojach kąpielowych i wieczorowych.

Do wrześniowego finału, który odbędzie się w Płocku, zakwalifikowało się 8 dziewcząt: Ilona Gawlik i Monika Gawlicka z Wrocławia, Magdalena Bogusiewicz z Drzewicy, Anna Jamróz z Rumi, Monika Lewczuk i Paulina Multon z Płocka, Agnieszka Markiewicz z Rawy Mazowieckiej, Iwona Wyrzykowska z Łodzi.

Po raz pierwszy jury pod przewodnictwem Gerharda Parzutka von Lipińskiego przyznało tytuł MISSMiss Open Hair / Fot. Biuro Prasowe Euro RSCG Sensor OPEN HAIR, który otrzymała Anna Jamróz z Rumi. Dodatkowo internauci wybierali również Miss Internautów. Została nią Martyna Lechowicz z Sieradza.

Pod koniec wyborów zerwał się silny wiatr i zaczął padać deszcz. Po kilkunastu minutach nad Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu nadciągnęła ogromna burza z gwałtowną ulewą. Około kilku tysięcy ludzi zgromadzonych przed sceną zaczęło w panice uciekać do aut oraz domów.

Zamoknięte kable oraz uciekający ludzie - to zmusiło organizatorów do odwołania dwóch koncertów. Jay Delano oraz David Tavare zagrają koncert w trzecim dniu festiwalu czyli 19 lipca w niedzielę już o godzinie 15.00.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

"Jednak pod koniec wyborów zerwał się silny wiatr i zaczął padać deszcz"- najwidoczniej miss nie przypadła naturze do gustu ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komuś festiwal nie przypadł do gustu, a burza to forma protestu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Open'(h)air hehe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.