Facebook Google+ Twitter

Drugi dzień Sieradz Open Hair Festival

Koncert Katerine, Samokhin Band, pokazy mody i wyczesane fryzury oraz wybór miss Open Hair to jedne z głównych atrakcji, które miały miejsce w sobotę 21 lipca podczas IV edycji Open Hair Festival, który odbywa się w Sieradzu.

Pokazy / Fot. Marcin KurzawskiJak w ubiegłym roku, tak i w tym również odbyły się warsztaty, które trwały przez niemal całą sobotę od godzin porannych. W Spółdzielczym Domu Kultury odbyły się warsztaty taneczne, które prowadzili tancerze z "You Can Dance" Maciek Florek, Paulina Przestrzelska i Maria Foryś. W Teatrze Miejskim odbywały się warsztaty teatralne, zaś na Rynku warsztaty z modelingu (prowadzący Jarosław Szado), wizażu, plastyczno-malarskie, fotograficzne czy przerabiania T-shirtów. Prowadzeniem części warsztatów zajęli się instruktorzy z Krakowskich Szkół Artystycznych.

Oczywiście najwięcej emocji było od godziny 18, kiedy to na placu Zespół Samokhin Band / Fot. Marcin KurzawskiWojewódzkim, gdzie stała główna scena, rozpoczęły się pokazy fryzjerskie oraz mody. Adam Krupiński - uczeń Janusza Szymańskiego zaprezentował fryzury natomiast Pokaz mody Moulin Rouge & Glamour 2012 stworzyli Dariusz Jędrzejek & Roman Chruściel. Około godziny 19 wystąpił zespół Samokhin Band. Wokalista mający niesamowitą swobodę kontaktowania się z publicznością od razu podbił serca sieradzan.

Miss Open Hair 2012 / Fot. Marcin KurzawskiOd pierwszej edycji festiwalu w trakcie jego trwania odbywa się konkurs piękności Miss Open Hair. Tak samo było teraz. Przez cały tydzień trwało zgrupowanie pięknych dziewcząt z Polski oraz zagranicy. Podczas drugiego dnia odbył się finał i wybrano Najpiękniejszą. Tytuł MISS OPEN HAIR zdobyła Julita Kuriata ze Strzegomia zaś MISS INTERNAUTÓW zdobyła Klaudia Burnicka z Zawiercia. MISS FOTO zdobyła Marija Hubašvili z Łotwy, Miss Open Hair "Dziennika Łódzkiego" i Tygodnika "Nad Wartą" - Sylwia Bartosik ze Słomkowa Suchego oraz Miss Open Hair Tygodnika "Siedem Dni" i "Naszego Radia" - Agnieszka Kolczyńska z Kruszwicy. Dziewczęta przysporzyły wiele atrakcji szczególnie męskiej części publiczności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Marta
  • Marta
  • 23.07.2012 07:58

Maciek florek Gleba był rewelacyjny pokazał klasę na występie rewelacja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.