Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16703 miejsce

Drugi dzień Sieradz Open Hair Festival za nami

Współautorzy: Piotr Andrzejak

Wybory Miss Open Hair 2011, występ Magdy Wasylik, VJ'a Nocnego Marka, Dj'a Fusion F oraz Asi Ash, kino na dużym ekranie, wystawy, warsztaty - to wszystko działo się w Sieradzu podczas kolejnego dnia Festiwalu.

 / Fot. Piotr AndrzejakUroczyste otwarcie Festiwalu odbyło się na sieradzkim Rynku o godzinie 16. Prezydent miasta Jacek Walczak otworzył specjalną wystawę poświęconą Antoniemu Cierplikowskiemu. Na zdjęciach można oglądać między innymi Brigitte Bardot, Coco Chanel cz Gretę Garbo, a także niezwykłe stylizacje współczesnych polskich aktorek i piosenkarek, które zgodziły się wziąć udział w tytularnym projekcie tegorocznego Festiwalu. Na otwarciu był również bratanek słynnego fryzjera Waldemar Cierplikowski.

O godzinie 18 na głównej scenie odbyły się wybory Miss Open Hair 2011. Walczyło 18 / Fot. Piotr Andrzejak kandydatek pochodzących z Polski, Łotwy oraz Portugalii. Wdzięki dziewcząt można było podziwiać w różnych strojach, od kąpielowych począwszy na sukniach wieczorowych zakończywszy. Decyzją jury konkursu Miss Open Hair 2011 została Marta Fron z Mysłowic. Internauci za najpiękniejszą kandydatkę uznali Paulinę Wysocką z Ciechocinka, a akredytowani dziennikarze i fotoreporterzy również Martę Fron z Mysłowic. Nagrodą dla Miss Open Hair 2011 jest dwuosobowa wycieczka "Śladami Antoine'a" do Paryża. Gwiazdą muzyczną podczas tegorocznej Galii Miss Open Hair 2011 była Magdalena Wasylik uczestniczka znanego programu Must Be The Music.

 / Fot. Piotr AndrzejakKolejnym niesamowitym show był pokaz „Fryzjerzy i gwiazdy” - prezentacja niezwykłych stylizacji, podczas której można było zobaczyć Beatę Sadowską w stylizacji Jagi Hupało oraz Natalię Lesz i Annę Piszczałkę w stylizacji studia Milek Design.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

stylista
  • stylista
  • 24.07.2011 17:41

To jakieś nieporozumienie z tegoroczną Miss Open Hair 2011 Po prostu brak słów masakra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.