Facebook Google+ Twitter

Drugi dzień świąt i sylwester 2013 z Teatrem Capitol

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-11-29 14:31

W drugi dzień świąt i sylwestra Teatr Capitol zaprasza na spektakl "Dwie połówki pomarańczy". Jego premiera odbyła się 9 września 2012 roku i od tego momentu zbiera bardzo pochlebne recenzje w całej Polsce.

 / Fot. plakatSpektakl podróżuje po całym kraju zbierając brawa na stojąco, ostatnio można było go zobaczyć w Krakowie. Z relacji aktorów wynika, że są bardzo zadowoleni zarówno z samych występów, jak również warunków, w których przyszło im pracować. Ekipa jest coraz bardziej zgrana, a miła atmosfera wpływa również na jakość pracy artystów. "Wspaniale się gra dla takich ludzi, co tak entuzjastycznie reagują, bo śmiech i brawa w czasie spektaklu wybuchają co chwile. I mamy już fanów, którzy byli na spektaklu 2-3 razy", mówią.

Należałoby też nadmienić, że w Warszawie odbył się konkurs dla widzów spektaklu, dzięki któremu czterech szczęśliwców będzie mogło spędzić przemiły weekend w podwarszawskim czterogwiazdkowym Hotelu SPA. W sylwestra również spektakl będzie grany na deskach Teatru Capitol aż dwukrotnie. Nie można tego przegapić.

Zapraszamy serdecznie na spektakle w grudniu 2012 w dniach: 11, 16, 26 oraz w styczniu 2013 w dniach: 11, 12 i 27.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.