Facebook Google+ Twitter

Drugi dzień targów EuroGastro 2011

Współautorzy: Mateusz Max Maksiak

Hale MT Polska wypełniają się emocjami. Finały Polski mistrzów artlatte czyli sztuki malowania mlekiem na powierzchni kawy oraz wiele innych pysznych atrakcji czeka nas w drugim dniu. Jak to wszystko razem wygląda. Nie kłamiąc - apetycznie.

Nie samą czarną kawą człowiek żyje

Tomasz Obracaj daje z siebie wszystko i przez trzy dni zachwyca nas wiedzą o kawie. / Fot. Mateusz Max MaksiakFinały Polski zawodów latteart trwa w najlepsze. Po zaciętych pojedynkach między jedenastoma zawodnikami sędziowie wyłonili najlepszą trójkę. Mateusz Gaca z kawiarni Brisman, Leszek Jędrasik z Ipanema Caffee oraz Aga Rojewska z kawiarni Brisman. Zdobywca pierwszego miejsca będzie reprezentował Polską na zawodach w Maastricht. Sędziowie oceniają smak oraz powtarzalność wykonywanych kompozycji. Trzymamy kciuki za całą trójkę. Zostali najlepsi z najlepszych malarzy.

Sztuka ta nie należy do łatwych. Świadczyć o tym może zeszłoroczny pokaz LatteArt

Mateusz Gaca / Fot. Mateusz Max MaksiakI nadchodzi moment decydujący. Dowiem się kto pojedzie z firmą MK Caffe na finał finałów. Pomimo, że Tomasz Obracaj twierdzi, że wszyscy są zwycięzcami i są najlepsi wygrać może tylko jedna osoba.

Trzecie miejsca w piątych mistrzostwach zajęła Agnieszka Rojewska. Zaszczytne drugie miejsce przypadło w udziale Mateuszowi Gaca.

W finale nasz kraj reprezentować będzie Leszek Jędrasik. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim innym malarzom którzy wkładają całą swoją wiedzę i pasję w każdy kubek naszej codziennej dawki porannej energii.Jednak jak wspomnieliśmy na samym początku nie samą kawo człowiek żyje. Przepyszne stoisko Macro serwuje nam wspaniałe posiłki przygotowywane przez najlepszych szefów kuchni, a pozostałe firmy prześcigają się w sposobach pozyskania klientów. Jeśli nie mamy ochoty na kawę pozostaje nam herbata np. na stoisku firmy Dilmah.

 / Fot. Mateusz Max MaksiakAga Rojewska / Fot. Mateusz Max Maksiak

Zawody i targi trwają w najlepsze i w najsmaczniejsze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.