Drugi gol Wasilewskiego w Jupiler League!

Były gracz Lecha Poznań, Marcin Wasilewski podczas swojego drugiego występu w lidze belgijskiej, zdobył gola na miarę zwycięstwa w meczu z Westerlo.

W meczu 20. kolejki Jupiler League Anderlecht podejmował Westerlo. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:0 (1:0) dla gospodarzy. W 17. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego Toma de Muna na bramkę zamienił, obrońca reprezentacji Polski Marcin Wasilewski. Dla byłego gracza "Kolejorza" było to drugie trafienie w obecnym sezonie. Ponadto Wasilewski został w tym meczu ukarany żółtą kartką w 83. minucie.

Po tym zwycięstwie Anderlecht awansował na pierwsze miejsce w tabeli belgijskiej ekstraklasy. Zespół z Brukseli ma dwa punkty przewagi nad drugim Racingiem Genk.