Facebook Google+ Twitter

Drugi plener fotograficzny w Teatrze Muzycznym w Łodzi

Kiedy dwa lata temu grupa fotografów z Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego przekraczała próg remontowanej łódzkiej operetki, nikt nie spodziewał się, że plon ich ciężkiej pracy zapisze się na stałe w jej historii. Niemal dokładnie 24 miesiące później ta sama grupa fotografów ponownie „zapoluje” na „teatr bez teatru”. W24 są jednym z patronów medialnych imprezy.

 / Fot. Teatr Muzyczny w ŁodziTym razem bez rusztowań, wiader i wszechobecnego pyłu w tle, lecz w świeżo wyremontowanym Teatrze spotkają się fotograficy z Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Przyświeca im ten sam cel, co niegdyś - znaleźć teatr nikomu nie znany, teatr bez czerwonej kurtyny i uśmiechających się scenicznych postaci. Teatr codzienny, pracujący nie tylko w trakcie spektakli, wtedy kiedy jego progu nie przestępuje „obca” stopa.

Drugi plener fotograficzny pod hasłem „Antrakt” ponownie organizują razem Teatr Muzyczny w Łodzi, Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne i Wiadomości24.pl. Jego zwieńczeniem będzie wystawa, którą będzie można zobaczyć w łódzkiej operetce już pod koniec tego sezonu artystycznego.

 / Fot. Piotr Kuczyński / Fot. Krzysztof OstanówkoZnajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A propos plenerów...czy Redakcja przewiduje jakieś w stolicy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.