Facebook Google+ Twitter

"Drużyna Fair Play" Bronisława Komorowskiego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-09 16:50

Honorowy Komitet Poparcia Bronisława Komorowskiego powiększył się o kilku znakomitych sportowców. Utworzyli oni wspólnie "Drużynę Fair Play".

Jednym z członków jest Iwona Guzowska - mistrzyni świata i Europy w kickboxingu i posłanka PO, która w imieniu swoich koleżanek i kolegów sportowców powiedziała: "Jesteśmy członkami wyjątkowej drużyny, której przyświeca motto fair play. Marszałek Komorowski gra zespołowo i gra fair. Te zasady są ważne nie tylko w sporcie, ale obowiązują w każdej dziedzinie życia".

Prócz Guzowskiej, swego autorytetu udzieliły Magdalena Mroczkiewicz, florecistka, zdobywczyni w drużynie srebrnego olimpijskiego medalu w Sydney (2000 r.), szczecinianki Monika Pyrek - niejednokrotna medalistka w skoku o tyczce i Katarzyna Baranowska, pływaczka z sukcesami na wielu arenach wodnych. Wsparcia udzielili także znakomici pływacy, tacy jak: Mateusz Sawrymowicz oraz Przemysław Stańczyk. Wśród tak licznego grona wspaniałych sportowców swą obecnością zaszczycił także gimnastyk sportowy - Leszek Blanik, który był mistrzem olimpijskim, świata i Europy.

Wyraził opinię dlaczego Bronisław Komorowski miałby ich zdaniem być prezydentem Polski: "Cieszę się, że mogę uczestniczyć w poparciu kandydata PO i mam nadzieję, że za dwa tygodnie będziemy mogli cieszyć się i przede wszystkim tworzyć nową rzeczywistość, która pozwoli nam bardziej w zgodzie tworzyć politykę w Polsce, jak również zagranicą."

Do komitetu przyłączyli się pięściarze - Krzysztof "Diablo" Włodarczyk oraz Dariusz "Tiger" Michalczewski. Mistrzowskiego składu poparcia dopełniała złota olimpijska i niezwykle waleczna czwórka wioślarska bez sternika: Michała Jelińskiego, Marka Kolbowicza, Adama Korola i Konrada Wasilewskiego. Wręczyli uroczyście prezent Bronisławowi Komorowskiemu w postaci koszuli z autografami i krawatu, co z dumą zaprezentował.

Barbara Świtalska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

rico
  • rico
  • 16.07.2011 10:54

Zalosne typki, ktorym ciezkie ciosy zaklocily najwyrazniej sprawne funkcjonowanie mozgu oraz nie mniej poszkodowane na umysle panienki. Powinni sobie porrobic jeszcze koszulki z napisami "Bron cie wzywa" (kiedys w czasach dyktatury ponurego kolesia w ciemnych okularach, ktory wymyslil organizacje przestepcza "pron" widywalo sie niekiedy w tramwajach napisy "Pron cie wzywa" z rysunkiem paly w ciemnych okularach .

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 13.07.2011 00:05

Prawdę mówiąc, to ja się bokserom nie dziwię, że go poparli, bo tyle razy dostali po tych swoich łbach, że z myśleniem u nich ciężko musi być.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.