Facebook Google+ Twitter

Drużyna No Mercy najlepsza na III Otwartych Mistrzostwach Polski!

W ostatni weekend odbyły sie III Otwarte Mistrzostwa Polski w Indoor Skydivingu 2016 we FlySpocie, które No Mercy, Oficjalna Kadra Polski w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4, zakończyła złotym medalem!

 / Fot. No MercySezon na skoki w tunelu aerodynamicznym oficjalnie wystartował a zawodniczki z No Mercy rozpo-częły go w najlepszej formie. Drużyna, która w ubiegłym miesiącu mierzyła się z najlepszymi tea-mami na Mistrzostwach Świata w Chicago, zakończyła spotkanie jako najlepsza polska drużyna. Tym samym team pobił swój dotychczasowy życiowy rekord w tunelu aerodynamicznym zyskując łącz-nie 206 punktów w klasyfikacji generalnej oddając jedynie 11 punktów drużynie Khaos z Włoch z 1 miejsca.

Zespołowa akrobacja spadochronowa FS4 to dyscyplina, która wymaga zaangażowania, niezwykłej precyzji, techniki, szybkości, refleksu, pamięci i ogromnego zaplecza doświadczeń. Podczas lotu w tunelu zadaniem drużyny jest prawidłowe zbudowanie jak największej liczby kolejnych, zadanych figur w wyznaczonym czasie 35 sekund.

Już w połowie października, w podwarszawskim Ożarowie odbędzie się 2 Puchar Świata w Indoor Skydivingu, podczas którego No Mercy po raz kolejny zmierzy się ze swoimi rywalami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.