Facebook Google+ Twitter

Drużyny z Knurowa biorą udział w konkursie dla szkółek piłkarskich

W Knurowie funkcjonuje 28 organizacji pozarządowych, a 8 z nich prowadzi przede wszystkim działalność sportową. Jednak tylko Klub Sportowy CONCORDIA i Akademia Piłki Nożnej w Knurowie wystartowały do konkursu "Szkółki Piłkarskie NIVEA".

KS Concordia / Fot. A.N.Obu sportowym organizacjom przydałoby się wsparcie w postaci nowego sprzętu oraz profesjonalnego programu treningowego. Jest szansa, że uda im się zrealizować marzenia dzięki wsparciu sponsora. Czy tylko jedna z nich uzyska wsparcie? A może jednak obie? Wszystko w rękach internautów.

Internetowe głosowanie już się rozpoczęło. W głosowaniu może wziąć udział każdy, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.szkolkinivea.pl. Po zalogowaniu, użytkownicy uzyskają możliwość głosowania na jedną, wybraną przez siebie
szkółkę/klub sportowy.

Konkurs trwa do 17 czerwca 2012 roku i podzielony jest na cztery tury, które trwają do: 6 maja, 20 maja, 3 czerwca i 17 czerwca br. W ramach głosowania zostanie wyłonionych 100 zwycięskich organizacji w wyżej wymienionych terminach, po 25 w każdym z nich.

Wyniki głosowania zostaną opublikowane na stronie internetowej: www.szkolkinivea.pl , tam też więcej informacji o konkursie.

Zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax, a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.