Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25602 miejsce

Drzewa - anteny energii wszechświata. Część 2 [Zdjęcia]

Dendroterapia jest dziedziną medycyny naturalnej, polegającą na leczeniu dolegliwości psychicznych i fizycznych poprzez kontakt z drzewami. Skuteczną formą terapii jest wizyta w lesie, przytulanie się do drzewa, albo po prostu siedzenie w jego cieniu.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Halina Krüsch CzopowikLatami objadałam się wisienkami z mojej wiśni i nigdy na niej nic dziwnego nie widziałam. Ostatniego lata zauważyłam nagle te piękne kwiatuszki. Wrażenie było niesamowite. Nie wiem jak na drzewie urosły. Może to cud?
Fot. Halina Krüsch Czopowik
Latami objadałam się wisienkami z mojej wiśni i nigdy na niej nic dziwnego nie widziałam. Ostatniego lata zauważyłam nagle te piękne kwiatuszki. Wrażenie było niesamowite. Nie wiem jak na drzewie urosły. Może to cud?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

@ Stefania Najsarek
Brzoza przede wszystkim neutralizuje niekorzystne promieniowanie cieków wodnych. Tak, umiejętność czerpania energii z drzew, to wspaniała, korzystna umiejętność... dla zdrowia.
Jeśli chodzi o tę pierwszą fotkę z kwiatuszkami na wiśni, to jest oryginalna, żaden tam fotomontaż. Nigdy nie oszukuję, nie mam takiego zwyczaju. Tak że to chyba jednak cud... cud natury. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cudowna umiejętność czerpać energię z drzew; w ogrodzie mam cztery brzozy.
A pierwsze zdjęcie, to rzeczywiście cud, lub fotomontaż :-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, mówisz, że "pompatyczna przesada"? Może dla Ciebie, ale nie dla mnie... Bo ja o drzewach nie tylko piszę, i nie tylko je fotografuję, ja z nich korzystam - w dendroterapii. Drzewa są więc dla mnie antenami Wszechświata... i basta! (śmiech). Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drzewa były kiedyś obiektem kultu religijnego. Drzewa "czują i widzą", Drzewa to zakumulowana energia słoneczna i pochłaniacz dwutlenku węgla. jednak z tymi antenami wszechświata to się nie zgadzam. Pomapatyczna przesada. PSś o drzewach już wielokrotnie pisałam. Mają swoje " bohaterskie epizody" w moich opowieściach. Zdjęcia udane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Bartłomiej Kowalewski
Już oglądałam ten filmik, polecił mi go Pan w komentarzu do I części mojej Galerii Drzew. Ale z ogromną przyjemnością oglądnęłam go raz jeszcze... i wiele jeszcze razy będę do niego wracać. Niech moc dębu Bartka będzie z nami!

@Ryszard Jan Zagórski
Masz rację Ryszardzie, drzewa to potęga i basta! Pozdrawiam oraz dziękuję za słowa uznania dla moich wierszyków!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ładne wierszyki piszesz Halino. Poza tym drzewa to potęga i basta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino a to przytulanie do króla polskich lasów http://www.youtube.com/watch?v=I0aS7GkIlxM&list=UURDDjRRkTW4aR3ncPLyO02w&index=10&feature=plcp

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniałe zdjęcia, pouczający temat. Lubię spacerować wśród drzew, wyciszyć się i naładować swoje "akumulatory życia"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie z drogą przez las przypomniało mi, że czas na spacer. Taki dzisiaj ładny dzień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy temat ... dla mnie tez drzewa to zycie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.