Facebook Google+ Twitter

Drzewa - anteny energii wszechświata [Zdjęcia]

Jestem fanką dendoterapii, lubię przytulać się do drzew. Drzewa, podobnie jak ludzie, pobierają energię z kosmosu, z ziemi i powietrza, jednak lepiej niż człowiek potrafią energię tę przetwarzać i kumulować w sobie.

1 z 24 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Drzewa są antenami energii Wszechświata.  Dendroterapia polega na wykorzystaniu skumulowanej w drzewach energii. http://wp771.bloog.pl/id,328687093,title,DENDROTERAPIA-POPRZEZ-PRZYJEMNOSC-KU-ZDROWOTNOSCI,index.html. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Drzewa są antenami energii Wszechświata. Dendroterapia polega na wykorzystaniu skumulowanej w drzewach energii.
http://wp771.bloog.pl/id,328687093,title,DENDROTERAPIA-POPRZEZ-PRZYJEMNOSC-KU-ZDROWOTNOSCI,index.html. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Piękne zdjęcia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku, to smutne, co Pan pisze. Biedny Bartek! Cóż, padł ofiarą słomianego zapału, niefrasobliwości ludzi tej Ziemi, w której są jego korzenie - już ponad tysiąc lat. Dlaczego tak się dzieje, że to co cenne w Polsce, o tym się zapomina? Ech, szkoda gadać... Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Renata pomogła mi w nagłośnieniu sytuacji dęba Bartka w mediach ogólnopolskich. W kampanii wyborczej wszyscy nominanci deklarowali pomoc. Tuż po kurz bitewny opadł i mają najbardziej znane drzewo w Polsce w de.
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku, dziękuję za Bartka! Ależ mnie ucieszył jego widok. A czemuż to Renata Kijowska jest tak wyjątkową osobą? Niestety nie znam jej z TV i nie mogę tego ocenić. Myślę, że drzewa już same dobrze wiedzą, komu swą moc "podarować", a komu nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino a co Pani powie o tym:
http://www.youtube.com/watch?v=I0aS7GkIlxM&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, Tomaszu, są drzewa, które nie leczą, bo same są chore. Zwłaszcza takie, które rosną na ciekach wodnych. Takie drzewa promieniują negatywną energią. Nietrudno je rozpoznać. Są uschnięte, poskręcane, ze zwyrodnieniami, mają na sobie różne pasożyty. Takie drzewa lepiej omijać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witaj Halszko! Wzbogacasz moją wiedzę o drzewach. O tych właściwościach już dawniej przekonałem się. W lesie będąc, często przytulam się do nich. Naprawdę, pomagają. Jednak są też drzewa o negatywnym promieniowaniu

Komentarz został ukrytyrozwiń

wspaniala fotorelacja,dziekujemy pieknie, za to zycie, za ta przyrode!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Piotr Wierzbicki
Panie Piotrze, wszystkie te drzewa sfotografowałam w Niemczech. Opisałam je wszystkie. Zdjęcie nr 5 to jednak sekwoja na Wyspie Mainau. Co do zdj. nr 9 myślę, że jednak jodła. Upewnił mnie w tym nasz leśniczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie nr 5, to nie jest Sekwoja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.