Facebook Google+ Twitter

Drzewo uderzyło w budynek gimnazjum

Potężna wichury, burza i ulewny deszcz spowodowały wiele szkód, w gminie Błaszki. Do najpoważniejszej doszło w miejscowości Gruszczyce, gdzie potężne drzewo upadło na budynek gimnazjum. Na szczęcie nie ma żadnych ofiar.

Drzewo uderzyło w Publiczne Gimnazjum w Gruszczycach / Fot. Karol RajewskiW nocy nad miejscowością Gruszczyce przeszła wichura i burza z ulewnym deszczem. Rosnący w parku szkolnym potężny klon, nie oparł się sile żywiołu i z całym impetem uderzył w nowy budynek Publicznego Gimnazjum w Gruszczycach, czyniąc wiele szkód. Zniszczone zostały ozdobne gzymsy budynku, a konar drzewa przebił poszycie dachowe.

Na miejsce w godzinach rannych przybyły trzy jednostki straży pożarnej wraz ze sprzętem specjalistycznym do usuwania szkód. Po akcji trwającej ponad cztery godziny udało się usunąć drzewo leżące na budynku szkoły.
Dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej, uczniowie gimnazjum będą mogli jutro bezpiecznie przyjść do szkoły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

(+)Rok temu mieliśmy nieprzyjemność poznać siłę orkanu. We Wrocławiu wyglądało to dość groźnie, ale na szczęście nikt nie zginął. Jeżeli Pan chce, to zapraszam to obejrzenia galerii w moich materiałach. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego co widać na zdjęciu stan drzewa był opłakany ciekawe czy ktoś za to odpowie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.