Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

63450 miejsce

Dubieniecki: Definicja nepotyzmu nie dotyczy Marty Kaczyńskiej

Zdaniem męża Marty Kaczyńskiej, Marcina Dubienieckiego, prezes PiS Jarosław Kaczyński nie ma prawa odmówić swojej bratanicy pierwszego miejsca na listach PiS.

 / Fot. Łukasz Gdak/Wiadomości24"Nie ma takiego prawa, żeby jej odmówić. Marta Kaczyńska powinna dostać "jedynkę", jeśli by tylko tego zapragnęła, i wszystko, co jest jej potrzebne." - stwierdził w wywiadzie udzielonym serwisowi onet.pl Marcin Dubieniecki.

Zdaniem męża bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, w PiS nie może dojść do dyskusji czy Marta Kaczyńska ma prawo do miejsca na listach. "To Marta Kaczyńska oznajmia określone fakty, które powinny zostać wykonane" - mówi.

Dubieniecki pytany o wypowiedź prezesa PiS, w której Jarosław Kaczyński stwierdza, że w partii nie będzie nepotyzmu powiedział, że jej szef może stosować takie kryterium, ale z wyłączeniem córki Lecha Kaczyńskiego. Naciskany przez Jacka Nizinkiewicza, że taka postawa jest właśnie nepotyzmem, mąż Marty Kaczyńskiej pozostał przy swoim zdaniu i powtórzył, że definicja nepotyzmu nie może dotyczyć jego żony.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (100):

Sortuj komentarze:

jadzia
  • jadzia
  • 22.02.2011 18:20

ten "myNaród Dzisiaj 13:03" to znowu fałszerz. faktycznie mu wali na dekiel. chyba dlatego, że notowania PO walą na pysk

Komentarz został ukrytyrozwiń
jacek
  • jacek
  • 22.02.2011 18:19

prawdziwy Naród to NARÓD UCZCIWY, PRAWY I SPRAWIEDLIWY. PO-to zbieranina skupiona wokół przekrętów nastawiona na wały i lody. a ten podszywający się "myNaród Dzisiaj 13:03" to fałszerz. sympatyk lub członek PO próbuje robić zamieszanie

Komentarz został ukrytyrozwiń
jacek
  • jacek
  • 22.02.2011 18:12

ten "myNaród Dzisiaj 13:03" to znowu fałszerz. faktycznie mu wali na dekiel. chyba dlatego, że notowania PO walą na pysk

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 22.02.2011 18:00

zakiczany wycinaczu. i fałszerzu, zrobiłem Print Screena i mam dowód na wasze szachrajstwa. znajdzie się to w pracy doktorskiej. gratuluję portalowi

Komentarz został ukrytyrozwiń
jadzia i syn
  • jadzia i syn
  • 22.02.2011 17:24

czekamy aż wytną nasze wpisy z 27:14 i 17:19, a zostawią fałszerza "myNaród Dzisiaj 13:03"

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego Narodu
  • syn tego Narodu
  • 22.02.2011 17:14

ten "myNaród Dzisiaj 13:03" to znowu fałszerz. tacy jak on albo strzelają (jak Ryszard C. w łodzi) albo (gdy nie mogą trafić) to fałszują Nicki i wpisy. na w24 takich szuji zatrzęsienie. i jak tu się ujawnić?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 22.02.2011 13:03

Już mi całkiem wali na dekiel ta rozdwoją osobowość. Odstawiłem leki, to nie było chyba dobre rozwiązanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ŁB
  • ŁB
  • 22.02.2011 02:35

z CV łukasza B, - MOJEGO CV-"Spokojny opanowany, ale też porywczy i groźny - taki właśnie jestem. Zodiakalny Baran. Zakochany i szczęśliwy. Lubi obserwować życie" .
dodam, gdy brak mi argumentów,
gryzę, kopię, pluję,
kłamię, mataczę, fałszuję

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan z wielkopolski
  • jan z wielkopolski
  • 22.02.2011 01:24

jak długo będą na tym portalu GRAŚ-OWALI fałszerze, matacze i kłamcy?
jak długo jeszcze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 21.02.2011 18:19

znowu fałszywiec na forum. jak nie matacz, to fa łszywiec.
ten "myNaród Dzisiaj 10:27" cuchnie fałszywizną już na sąsiednich portalach.
OŚWEIADCZAM, ŻE NIE PRZEPRASZAŁEM I NIE MAM ZAMIARU PRZEPRASZAĆ ANI JASIŃSKIEGO, ANI TYM BARDZIEJ KŁAMCĘ I MATACZA BRZEZICKIEGO. BO NIBY ZA CO. o godz. 10:27 to ja sobie smacznie śpię.