Facebook Google+ Twitter

Dubieniecki: katastrofa smoleńska to mógł być zamach

Marcin Dubieniecki, mąż i pełnomocnik Marty Kaczyńskiej, w wywiadzie dla WP wypowiedział się na temat zabójstwa w łódzkim biurze PiS oraz katastrofy smoleńskiej.

Dubieniecki powiedział, że ochrona BOR nadana politykom po zabójstwie posła Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi najbardziej przydałaby się Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż jest on najbardziej narażony na zamachy. Boi się również o swoją żonę, ale nie uważa, że wrogość społeczna mogłaby się skupić na niej.

Odnosi się również do słów Leszka Millera, który na swoim blogu napisał, że Jarosław Kaczyński gra trumną swojego brata teraz wywołując aferę, że na Wawelu może nie spoczywać jego ciało. Według męża Marty Kaczyńskiej każdy, kto uważa, że prezes PiS gra trumną swojego brata jest nikczemnym draniem, gdyż należy pamiętać ile jego zmarły teść zrobił dla Polski. Po śmierci należy mu się szacunek.

Pełnomocnicy rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej mają ostatnio utrudnione zadanie. Nie mogą kserować i tworzyć odpisów z akt, czyli w pełni analizować tego, co znajduje się w dokumentacji. Według Dubieneckiego taka decyzja prokuratury wojskowej ma na celu utrudnienie informowania opinii publicznej o nowych faktach, które mogą wypłynąć w każdej chwili.

Mąż Marty Kaczyńskiej uważa, że należałoby utworzyć nowe postępowanie, które zmierzałoby do ustalenia konkretnej osoby, która ponosi odpowiedzialność za katastrofę smoleńską. Prokuratura nie powinna też zapominać o tym, że mógł to być zamach.

Przy ustaleniu przyczyn katastrofy należy szukać jednej prawdy dla Polski i Rosji. Drogi dochodzenia do niej są różne, ale Polska musi zadbać o to, by jej interesy nie zostały pominięte.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

 Edward M.
 • Edward M.
 • 26.02.2011 06:06

Tak Dubieniecki ma racją zamach był a dokonali go razem były prezydent i jego bystrzejszy brat a teraz gryzą go wyrzuty za to że namówił brata na drugą wizytę w Katyniu.Sumienie gryzie go bo w rozmowie z bratem nie odradził mu lądowania w Smoleńsku Ręka Boża dosięgła Was niszczyciele Polski ED.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Blues
 • Blues
 • 22.01.2011 14:53

Pan Dubieniecki obrazil mnie, mówiac, ze jestem nikczemnym draniem bo sadze, ze J. kaczynski gra trumna swojego brata,(i 95 pozostalymi tez) Otóz p. Dubieniecki myli braci (nic dziwnego, byli blizniakami). Caly czas jest mowa o Jaroslawie a nie o Lechu. Nikt od 10.04.10 nie wypowiedzial sie zle o b. prezydencie. O co chodzi p. Dubienieckiemu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
współczujący
 • współczujący
 • 21.01.2011 13:15

platformiaki mają problem czytania ze zrozumieniem:(

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 10.01.2011 18:47

Kolejny paranoik. To rodzinne!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janek Kowaleczko
 • Janek Kowaleczko
 • 10.01.2011 10:31

Nie zgodzę się z wypowiedzią rodaka powyżej. A żeby się nie rozpisywać to powiem w skrócie że to był samolot Prezydencki a nie tanie linie lotnicze i taka sytuacja nie powinna w ogóle mieć miejsca. Mamy XXI wiek ale nie uodparniajmy się na akty terroru z innych krajów. W końcu mamy wielki kryzys i (Azja lub Islam) spoglądając na to jak jesteśmy zajęci ratowaniem własnych państw muszą zaatakować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
 • Jan Kowalski
 • 30.12.2010 16:31

Ta rodzinka uparcie stara się aby z tej niewątpliwej tragedii zrobić fasę i chyba to jej się udaje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.