Facebook Google+ Twitter

Dublin żegna Michaela Jacksona, Króla Popu

„Michael na zawsze pozostaniesz w moim sercu”, „ Odmieniłeś moje życie, twoja na zawsze Susan”, „Kupiłam bilet na Twój koncert i będę tam czekać na Ciebie – wiem ze będziesz tam - Sandra”.

Michael Jackson / Fot. Bogdan WegrzynekPamięci Michaela Jacksona, Grafton Street, Dublin - Irlandia / Fot. Bogdan WegrzyenkW Dublinie na granitowej ścianie przy Grafton Street obok jednego ze sklepów muzycznych rozwieszono zdjęcia Michaela Jacksona. Ciągle słychać muzykę Króla Popu. W samym sklepie na próżno już pytać o płyty z muzyka nieżyjącego już Jacksona, ale na zewnątrz fani śpiewają i tańczą naśladując mistrza.

Grafton to ulica bardzo szeroka, ale w ostatnich dniach z trudnością można się przez nią przecisnąć. Ludzie przynoszą kwiaty, listy, maskotki, podpisane wycinki z gazet. Przychodzą tutaj wszyscy i starsi i młodzi, turyści i mieszkańcy Dublina. W tym miejscu nie ma barier językowych, ani społecznych. Przychodzą tutaj ludzie, dla których Michael Jackson będzie żył wiecznie.
Michael Jackson / Fot. Bogdan Wegrzynek
„Michael na zawsze pozostaniesz w moim sercu”, „Odmieniłeś moje życie twoja na zawsze Susan”, „Kupiłam bilet na Twój koncert i będę tam czekać na Ciebie - wiem ze będziesz tam - Sandra”. To tylko mała cześć tego, co można przeczytać na miejscu poświęconym pamięci Michaela Jacksona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.