Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5722 miejsce

"Duchy i ludzie" są już w sieci!

Zespół Giflof, tegoroczny zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Radia "Przebojem na antenę", prezentuje swój pierwszy teledysk, zwiastujący debiutancką płytę. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Rafał "Tito" Kryla i Sylwia Borowska / Fot. Kajetan BalcerKilka dni temu pisaliśmy o imprezie, która odbędzie się 28 grudnia w katowickim klubie muzycznym Katofonia oraz o klipie, który zostanie wtedy zaprezentowany. Dzisiaj przekazujemy informację, że wideo można obejrzeć już m.in. na oficjalnym kanale formacji w serwisie YouTube oraz w telewizji TVS.


Przypomnijmy, że główne role odegrali Rafał "Tito" Kryla, finalista I edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" oraz przepiękna Sylwia Borowska. Reżyserią, zdjęciami i montażem zajął się Michał Jagiełło. Tajemniczy tekst wyszedł spod pióra Łukasza Kosickiego (wokalista). Wraz z Błażejem Banasiem (akordeon, klawisze) skomponował on również muzykę do utworu. Mastering dźwięku wykonano w londyńskim studiu Abbey Road.Sylwia Borowska / Fot. Justyna Fiłon - Ratajczyk

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji oraz do zapoznania się z całą twórczością grupy Giflof podczas koncertu i klubowej premiery teledysku 28 grudnia 2012 w katowickiej Katofonii. Teledysk został wyświetlony w ciągu dwóch dni już 789 razy.
Sylwia Borowska na planie teledysku / Fot. Kajetan BalcerSylwia Borowska na planie teledysku formacji Giflof / Fot. Kajetan Balcer
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

luz:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za artykuł! Gratuluję popularności:-). Czekamy na opinie o teledysku w serwisie YT, jak również tu, na pod materiałem:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

i jak oceniacie teledysk?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.