Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23404 miejsce

"Duchy i Ludzie" w Kozubniku. Rafał "Tito" Kryla w klipie Giflof

Dzisiaj zakończyły się zdjęcia do pierwszego teledysku grupy Giflof, zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu Polskiego Radia "Przebojem na antenę". W roli głównej wystąpił gość specjalny - finalista I edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!"

Przy teledysku nowego na polskim rynku muzycznym zespołu pracowali m.in. Rafał "Tito" Kryla i Michał Jagiełło / Fot. Justyna Fiłon-RatajczykTym razem "Tito" nie zatańczył. Wcielił się w rolę głównego bohatera - turysty, biznesmena albo... Zobaczycie sami! Muzycy na razie nie chcą zdradzać szczegółów fabuły.

Reżyserią i montażem zajął się Michał Jagiełło, odpowiedzialny m.in. za sukces teledysku "Za wolność" zespołu Luxtorpeda.



Zdjęcia trwały dwa dni. Pierwszy w całości został poświęcony zespołowi. Na fotografii od lewej: Kajetan Balcer, Błażej Banaś, Michał Jagiełło, Krzysztof Kot / Fot. Justyna Fiłon-RatajczykCałość zrealizowana została w Kozubniku k. Porąbki na terenie opuszczonego kompleksu hotelowego, o którym pisaliśmy pięć lat temu. Część budynków po dawnym ośrodku HPR została już wyburzona. Jak się dowiedzieliśmy, w ciągu kilku tygodni ruiny mają zostać zrównane z ziemią, a na ich miejscu powstać ma zupełnie nowy kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy. Teledysk będzie więc pełnić dodatkowo rolę dokumentacyjną.

Efekty pracy Michała Jagiełły, Rafała "Tito" Kryli, Sylwii Borowskiej (główna rola żeńska) i całego zespołu Giflof zobaczymy już niebawem - premiera klipu przewidywana jest na okolice połowy grudnia tego roku. Będzie on zapowiedzią debiutanckiego krążka formacji.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.