Facebook Google+ Twitter

"Duchy Starówki" pojawią się w Warszawie już w sobotę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-10-21 12:08

23 października warszawską Starówkę nawiedzą duchy z przeszłości. Wszystko za sprawą kolejnej edycji widowiska „Duchy Starówki”, które przeniesie uczestników w czasy odległej historii.

 / Fot. mat. przesłany przez org. imprezy S. ŁabędęKażdy kto przyjdzie w sobotę o godzinie 19 pod Kolumnę Zygmunta, będzie miał okazję wziąć udział w niezwykłym spacerze po zdawałoby się zwykłych i znanych miejscach Stolicy takich jak: Stary Rynek, Kanonie, Baszta Marszałkowska, Gnojna Góra, Krzywe Koło, Wąski Dunaj.

Aktorzy, szczudlarze i muzycy zadbają o to, by wędrówka szlakiem warszawskich duchów i zjaw była niezapomnianym przeżyciem. Podczas podróży uczestnicy poznają historię Starego Miasta,  / Fot. mat. przesłany przez org. imprezy S. Łabędęzobaczą duchy przeszłości m.in. Białą Damę, Barbarę Radziwiłłównę, Macieja Piekarskiego, spotkają warszawskiego kata, bazyliszka, poznają losy skazańców więzionych w Baszcie Marszałkowskiej. Do kolejnych przystanków wyprawy widzowie będą prowadzeni przez aktora – przewodnika. Wszystko to umilą dodatkowo występy kuglarzy i muzyka na żywo.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Więcej informacji można odnaleźć na stronie projektu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.