Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4429 miejsce

Duet Karo - 15 lat na scenie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-22 11:21

18 kwietnia miała miejsce premiera DVD live Duetu Karo. Materiał został zarejestrowany podczas wyprzedanego jubileuszowego koncertu zespołu, który odbył się w styczniu bieżącego roku w Chorzowie.

Duet Karo, czyli Elżbieta i Stefan Witkowscy, istnieje na rynku 14 lat i pochodzą z Chorzowa. Stanowią duet nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Koncertują w kraju i za granicą, prezentując autorskie piosenki. Duet Karo na swoje dziesięciolecie wydał autorską płytę pt ‘Mój miły’, na której usłyszycie przebój "Żoneczka", czy "Zostań ze mną", jak również piosenkę tytułową "Mój miły". Piosenka "Żoneczka" została wybrana przez widzów Telewizji Silesia Przebojem Roku 2008. Końcówka roku 2009 również była dla artystów owocna. Podpisali kontrakt płytowy z firmami fonograficznymi Box Music/ Promus, czego efektem była nowa płyta zatytułowana "Kochosz Mie czy niy’. Utwór ‘Kochosz Mie czy niy’ został wybrany przez widzów TV Silesia Przebojem Roku 2009. W roku 2010 utwór "Kochosz Mie czy niy" po raz kolejny został nagrodzony tytułem "Przebój Roku 2010" i zdobył nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2010.

„Tylko miłość liczy się” to kolejna, długo oczekiwana płyta Duetu Karo. Krążek został wydany w lutym 2012 roku i zawiera czternaście utworów. Tytułowa piosenka i utwór "1234, dziubka mi dej" zostały przebojami wielu stacji radiowych i telewizyjnych. Mieszanka utworów śpiewanych literacką polszczyzną oraz gwarą śląską sprawia, że album zadowolił wszystkich miłośników rytmicznej muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej.

Telewidzowie Telewizji Silesia przyznali duetowi szczególną nagrodę - tytuł Wykonawcy Roku 2010.
Duet ma na swoim koncie liczne koncerty na terenie całego kraju jak również za granicą, które są efektem ciężkiej ich pracy i zaangażowania osób im bliskich.

Utwory Duetu Karo okupują pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Elżbieta i Stefan współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całym kraju, a w szczególności z TV Silesia, gdzie są stałymi gośćmi.

Duetowi Karo podczas występów towarzyszą śliczne dziewczyny, które uświetniają program swym wdziękiem, urodą i efektowną choreografią w atrakcyjnych strojach. Duet Karo wraz z dziewczynami przedstawiają świetny show, na który składa się śpiew, taniec oraz doskonały kontakt z publicznością.

Duet Karo serdecznie zaprasza na program “Nasz muzyczny świat”, który jest oparty na utworach z autorskich płyt. Program składa się z dwóch części: biesiadnej i popowej, przeplatany jest śląskim humorem, konkursami oraz wspólnym biesiadowaniem.

Zdobyte doświadczenie i dobry kontakt z publicznością jest ich zaletą, potrafią rozbawić i dostosować swój występ do każdego słuchacza.

Koncertowe DVD poza występem Duetu Karo zawiera również fragmenty koncertów zaproszonych gości - EMI Band, New for You, Kola i Jula, Metrum i Grzegorz Poloczek.

DVD jest do nabycia w Empikach oraz w sklepie Wydawnictwa Muzycznego Box Music – www.boxmusic.com.pl/sklep
(Anna Gahan)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.